Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért cserélik le a téli...

Mennyiért cserélik le a téli kereket a nyárira?

Figyelt kérdés
nem kell csinálni semmit csak a kész téli gumit ami fent van már a felnin, feltenni, a nyárit pedig levenni. Azt hozzáteszem hogy a 4 kereket, feltették a centirozó gépre, de centirozni csak egyet kellett arra is egy 5g sulyt tettek fel. Még valami, a 4 kereket én szedtem le, és tettem fel. 2000ft kértek. Szerintetek?
2012. okt. 30. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
500 forint / szerelés teljesen normális ár szerintem, nagyjából mindenhol ennyi, kivéve, ha veszel egy garnitúra új gumit, azt helyben ingyen fel szokták dobni.
2012. okt. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ma dobtak be egy szórólapot , hogy kerékcsere és centirozs 2000 ft ( mind a 4 db ) .

Ha jól értem akkor neked 2000ft volt 1 kerék centirózása ?

2012. okt. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jól érted, levittem keresztapámnál mondta rakjam fel a téli kereket, mondtam neki segítsen már centirozni mert nem igazán értek a géphez, a 4 ből 1 kereket kellett centirozni súlyt felrakni, és a végén mondta 2e. Rokon...mert m neki nincs ingyen az áram stb...
2012. okt. 31. 07:53
 4/6 anonim ***** válasza:

A 2000 forint normális ár bárhol, így hogy te szerelted, ráadásul rokonod rátok van bízva.

Nekem csak jóbarátom a gumis, de nem kér soha semmit. Sőt, ha Pannonia alkatrészt talál azt is átpasszolja haszon nélkül. :)

2012. okt. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kaffa válasza:
Nálunk 400 ft/ kerék centírozás, akkor is 1600 ft a 4 kerék, ha nem kér súlyt !
2012. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak kereket kell cserélni megcsinálom neked 100Ft / kerék :DD az nem nagy kunszt szerintem cseréld le te otthon :DD
2012. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!