Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van a simson schwalbe-m aza...

Van a simson schwalbe-m aza baja hogy nem bírja felszívni a benzint a gyertya az száraz és már több karbival is kipóbáltam és nemjó tipp?

Figyelt kérdés
mert még tegnap motoroztam vele igaz hogy nem birt felpörögni csak néha mert a tőgáz az olyan volt mint az alapjárat és egyszercsak leállt és alig akar be indulni tolásra is szikra az szép és erős és a gyertya is és nem tudom mi baja ha a hengerbe öntös egy kicsit tolásra beindul és ha be akarnám rakni 1-esbe akkor röktön lefullad egyébként ha a kuplungot behúzom az jól fog és erős de félig vissza húza magát de utána már a az ujjaimal kel visza lökni a kuplungkart valami tipp?
2012. okt. 31. 21:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Tankból jön a benya? Úszószint jó?
2012. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen az úszószint az jó és kap benzint és nemtudom mi lehet a baja
2012. okt. 31. 21:33
 3/22 anonim ***** válasza:
főfúvóka, alapjárati fúvóka nem retkes? tűszelep rendesen engedi az anyagot? benzincsap jó?
2012. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
a karbiba újszelepek vannak mindenhol és a benzin csap is jó de a gyujtással lenne valami mert én úgy vettem észre hogy jó egésséges szikrát ad
2012. okt. 31. 21:36
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha több karburátorral is kipróbáltad, akkor dugulás kizárva, inkább szimering hiba lehet ha nem tud szívni, de előbb nézd meg a légszűrőt, hogy nincs-e eldugulva! (Tudod a kormánynál az alumínium fedél alatt.)
2012. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
de aza furcsa hogy tegnap meg ment de akkor meg nembirt felpörögni tögézon alapjárat v olt ma megcsináltam felpörög tolásra néha indul de akkor is ha benzint teszek a gyerta helyére és úgy vissza a gyertyát és mihent be indul beraknám sebbeségbe röktön le is fullad lehet a kuplung lenne rosszaul beállitva?
2012. okt. 31. 21:44
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a szimering miatt van, hogy nem pörög fel és csak alapjáraton megy és gondolom nehezen is indul.
2012. okt. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
hát nehezen de ha oda teszem a kezem a torokhoz akkor érzem hogy bírna az szívni mert érzem hogy erősen szívna de mégis nem tud és csont száraz a gyertya
2012. okt. 31. 21:47
 9/22 A kérdező kommentje:
és kompresszió is nagy van benne
2012. okt. 31. 21:47
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Akkor kínlódj,én is jártam vagy 15 évig simóval ismerem, sokat buheráltam, meg is untam, hogy mindig szarakodott és vettem 1 Maalguti phantomot ezzel semmi probléma, bírja a strapát mint állat.
2012. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!