Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van a simson schwalbe-m aza...

Van a simson schwalbe-m aza baja hogy nem bírja felszívni a benzint a gyertya az száraz és már több karbival is kipóbáltam és nemjó tipp?

Figyelt kérdés
mert még tegnap motoroztam vele igaz hogy nem birt felpörögni csak néha mert a tőgáz az olyan volt mint az alapjárat és egyszercsak leállt és alig akar be indulni tolásra is szikra az szép és erős és a gyertya is és nem tudom mi baja ha a hengerbe öntös egy kicsit tolásra beindul és ha be akarnám rakni 1-esbe akkor röktön lefullad egyébként ha a kuplungot behúzom az jól fog és erős de félig vissza húza magát de utána már a az ujjaimal kel visza lökni a kuplungkart valami tipp?
2012. okt. 31. 21:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
nekem is van robogóm csak a simson többet ér nekem
2012. okt. 31. 21:59
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát nekem fordítva van, robogó és robogó között óriási különbségek vannak. Visszautalva az előbbire, kompresszió és a szimeringbaj között nincs összefüggés szerintem.
2012. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
és már semmi ötletem nincsen mi baja lehet
2012. okt. 31. 22:12
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát sztem a szimering 100%. Mert az miatt nem tud anyag a hengerbe jutni, mert elvész a hengerből a nyomás...A kompresszió a furattól függ, milyen régen volt fúrva, mennyit ment, kis kompresszióval ugyan úgy működik a motor.
2012. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
egyébként ha be is indul ha teszek a hengerbe benzint és gyorsan bele rakom a gyertyát tiolok rajta kb vagy 5-6 méter és beindul akkor meg nagyon felpörög nem tudom hogy mért pedig a gáz is vissza van engedve
2012. okt. 31. 22:21
 16/22 anonim ***** válasza:
NEM akarod elhinni, hogy szimeringes! Ezek amiket leírtál egyértelműen az csinálja. Nem hiába írtam, hogy 15 évig jártam vele és csináltam..
2012. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
hát akkor kicserélem a szimeringeket remélem neked lesz igazad hogy aza baja mert már nincs ötletem
2012. okt. 31. 22:46
 18/22 anonim ***** válasza:
Ez fix, hogy szimeringbaj. Sajnálom...:( (Szét kell húzni szegény blokkot... Ez van. Viszont, hogy szépen kitakarítottad stb, most biztos menni fog mint az ökör.:D)
2012. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
az tutti már amikor jó volt betoltak akkor megindult-1 esbe már akkor alig birtam vele megállni :D
2012. okt. 31. 23:45
 20/22 A kérdező kommentje:
am nagy macera szét húzni a blokkot? mert swalbe blokkal még nemvolt szerencsém találkozni de itt az ideje :S :D
2012. okt. 31. 23:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!