Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap belém jöttek hátulról,...

Tegnap belém jöttek hátulról, összetört teljesen a hátsó lökhárító. Mikor utamra eresztettek nem indult az autó. Azt hittem lemerült az aksi, aztán kiderült hogy az indításgátló tiltott le. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
A rendőrök 1,5 órát helyszíneltek, addig ment a helyzetjelző, és az elakadás jelző. 4 éves D Corsa.
2012. nov. 1. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Indításgátló mint immobilizer, azaz a lopásgátló? Az is lehet, de valószínűtlen.


Valószínűleg a tűzvédelmi kapcsoló miatt nem tudtál elindulni. A jobb autókban van egy olyan szerkezet, ami ütközés esetén leállítja az üzemanyagellátást. A használati útmutatóban le van írva, hogy hogyan lehet visszaállítani az eredeti működést. Egy gombot kell megnyomni, de ez minden autóban máshol van.

2012. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor az én Új Swiftembe mentek, akkor nekem is le kellett tolnom az útról mert az istennek se indult 15 percen belül. Sajnos ilyenkor az elektronika nem jelez vissza csak az imo üzemanyag elektromos csapja lezár. Ez teljesen normális, mert ha nagy csattanás lenne akkor az üzemanyag szivattyú vezetéke is megsérül az esetek 90 százalékában és akkor gyullad ki az autó. Ezt ezzel korrigálták.
2012. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már csak az kérdés hogy van-e a kocsiban ilyen. Indításnál hallok a motortérben egy kattanást, de aztán semmi, csak villog a kis "autó ikon csavarkulccsal".
2012. nov. 1. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami hibakódja van. Olvastasd ki, nem játék. :)
2012. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a motortérben van
2012. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!