Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondanál jó autóbelső tisztító...

Mondanál jó autóbelső tisztító szereket műszerfalra, ülésre, kárpitra stb?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Cilit bang, zsíroldós a műszerfalra, utána esetleg Würth szilikon. Ülésekre spray-s kárpit tisztítót használok.
2012. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne Cillit benggel kezd, használj egyből hypot...

Amúgy ha kocsimosáskor szilikonnal átfújod a műanyag, műbőr, gumi részeket, letörlöd a felesleget, akkor elég csak néha ronggyal áttörölni, nekem ez bevált.

2012. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A szilikon az azokon a burkolatokon jó,ami ilyen sima kemény műanyag,régen én is sokat használtam ha olyan kocsim volt,de az újabbakon már ezek a matt,kicsit gumis tapintatu anyagok vannak,arra nem lehet szilikonozni.


Amúgy tisztítószerek érdekelnének,milyen márkájú,nevű cuccokat használtok,hogy a mocskot lemosd belülről?Ujjlenyomat,üditő,szalámis szendvics nyoma stb stb

2012. nov. 3. 13:11
 4/7 anonim ***** válasza:
VANISH a foltok eltávolítására.
2012. nov. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Üvegekre CLIN

kárpitra, ülésekre VANISH

műanyagokat először lemosni szappanos vízzel, aztán miután megszárad, akkor valami műanyag és gumiápoló folyadékkal lefújni (pl a Tecsóban kapható VIP CAR műa. és gumiápoló is megteszi, portaszító hatású 500 ml, pumpás flakonos)

2012. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De a Vanish az jó a sima szövetülésre is?


Hogyan kell használni?Vödör víz,bele vanish oxy action és akkor szivacsot mártsak bele és dörgöljem bele az ülésbe?De az mikorra szárad ki?

2012. nov. 28. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, szövet ülésre is jó, mármint csak arra jó! Bőrülést letörlöd mosószeres ronggyal, utána meg bőrápolóval.


Egy kis VANISH-t rá kell önteni szivacsra és elkenni a folton. Azt hiszem 5 percet kell várni, utána meg kisvödör víz és ugyanúgy szivaccsal dörzsölni azt a részt, amit bekentél Vanish-sel.

Addig kell csinálni, amíg habzik (na jó egy kicsit mindig fog, ezért a nagyját le kell szedni aztán a többit hagyd úgy, majd megszárad!)

Hát igen a száradás. Ezt ajánlatos nyáron csinálni, utána meg kinn hagyni a napon a kocsit, úgy jobban megszárad.

Meg lehet csinálni most is, persze jóval hosszabb idő alatt fog megszáradni.

2012. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!