Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 3 GTI vagy Astra G 1.6?...

Golf 3 GTI vagy Astra G 1.6? Melyiket lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Gyakran megyek másik városba dimbes-dombos tájakon, a golf nagyon tetszik viszont ami jobb állapotban van annak az árából vehetek egy G Astrát ami már fiatalabb. Az Asta nem valami szép, de ha jobban megérné megvenni akkor a külsőség nem számít.

2012. nov. 3. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Astra G
2012. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A G Astra nem szép? Most a szívembe gázoltál. :(

Egyébként Astra. Olcsóbb hozzá az alkatrész, a nagy kínálat révén ki lehet könnyen fogni egy kevés kilométeres, vezetett szervizkönyves, jól felszerelt példányt, ráadásul a színből is válogathatsz. G3 GTI meg egy kis seggrakéta, nagyon jó autó, viszont kevés van belőle, azoknak nagy része is széthajtott sportkormány és váltógombos boyracereké volt. Az alkatrész is drágább.

2012. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fityuka válasza:
52%

Nekem volt Golf 3. 14oo ccm nagyon jó autó,de mivel 92-es kiadás volt jötttek elő a hibái.

Lecseréltem 17oo ccm G Astrára,és mondhatom nem kellene ettöl jobb.újra megvenném

2012. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 unimax válasza:
100%

Én a G Astrát venném. Mondom az indokaimat. Rengeteg van belőle így sok alkatrészt gyártanak hozzá, de ha bontott alkatrészt keresel az is van rengeteg. Mivel sok alkatrész van ezért nem is "drágák". Ami még szerintem az Astra mellett szól, az az hogy a jó állapotú Golf nem olcsó, viszont ha olcsóbbat veszel akkor előfognak jönni a hibái.

A Golfot sok fiatal veszi, ezért az olcsóbbakat általában hajtják is.

Egy szóm mint száz, Astra

2012. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok konkrét árakat, de amiket írnak az előzők, igazuk van. Ha valaki GTI Golfot vesz, az azért veszi, mert csapatja is neki. Vagy olcsón széthajtott, vagy drágáért karbantartott. Nagyon bejön nekem is a Golf, de sajnos ez van. Astrából a 4 ajtós még egész pofás, 5 ajtósban nem nagyon jön be. Ami még pozitív, ha jól tudom, 4 csillagos a töréstesztje, az nem rossz szerintem. Mérlegeld, mi az, ami neked fontos, mennyit használnád a kocsit, mennyit tudsz ráfordítani karbantartásra.
2012. dec. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Astra , ahogy írták a Gti-k szétvannak csapva ....
2012. dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 9. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!