Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 15-20...

Milyen autót vegyek 15-20 millió Ft-ért?

Figyelt kérdés

Amit fontosnak tartok:

Nagy sebességnél is csendes legyen az utastér.

Komfortos legyen, úthibáknál ne rázzon szét.

6 hengeres euro5-6 benzin motorral legyen szerelve.

Automata váltó


Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget

Üdv:Peti

20/f



2012. nov. 3. 19:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%
Olyan állatmenhelyet, mint ahová Petike is tartozik :DDD
2012. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%
polgárpukkasztó kérdés és még a korát is kiírja hogy tovább húzza az ember agyát csak az a baj hogy egy filléred sincs
2012. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Sajnálom ha valakit megzavartam a kérdéssel.

Pénzt saját erőmből kerestem meg rá külföldön(Ausztriában).

Két haverommal csináltam egy közös hő és vízszigeteléssel foglalkozó vállalkozást és másfél év alatt fejenként 500.000 euró-t megkerestünk.



5-ös válaszolónak köszönöm a normális választ.


7-es válaszoló: 5-ös bmw-nek nem túl sportos a rugózása?

2012. nov. 3. 20:42
 14/25 anonim ***** válasza:
45%
15-20 millióért én biztos, hogy egy maximálisan felszerelt Passatot (Superbet) vagy Mondeót, esetleg Insigniát vennék. Amikor el akarod majd adni, sokkal kevesebbet fogsz bukni, mintha egy kevésbé felszerelt Auditól vagy BMW-től próbálsz megszabadulni. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
2012. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 gomzoli ***** válasza:
73%

Ez is olyan vallalkozas, ami otthonrol csabitja a munkasokat, es aztan hazaküldi öket fizetes nelkül? Olyanok szoktak felmillio Euro-t keresni masfel ev alatt.

Ne haragudj, amiert nem hiszek neked.

2012. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
74%

vegyél egy audi a4 limuzint extrákkal 10 körül a többit tedd félre...


itt egy jó infovonal:

06-1-428-5100 érdemes felhivni őket...

másnak is ajánlom

2012. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
25%
én ha Ausztriában megkeresnék ennyi pénzt, egy rendes lakást vennék először, és nem egy magamutogató izmozós autóra szórnám el
2012. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
18%

Hát Peti(már ha tényleg így hívnak)

Nem hiszem hogy valóbn lenne 15 milliód autóra, de még szerintem 150ezred sem. Na m1 azért válaszolok. Én vennék egy új Mercedes Benz B200-at Kecskemétről. Ugyan nem tudom, hogy 6 hengeres-e, de a többi kritériumnak megfelel. 200km/h-nál még csendes nagyon és húz is. Nekem 1.8-as benzineshez volt szerencsém, ha jól emlékszem talán turbós volt, de nem biztos. Autómata váltós volt, de volt a kormány mögött F1-es váltó, ha én szerettem volna váltani. Egy Full Extrásat adnak 12millió körül, és ha valakinek van ennyi pénze akkor megéri az árát. Mindemellett, h tényleg van ennyi pénzed akkor a fogyasztás biztosan nem fontos, de elvan Economy módban 6 literrel, sportokozatban rendesen hajtva pedig 8-9 literrel. Nekem ha lenne 12 millióm akkor ilyet vennék.

2012. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Combi27 ***** válasza:
31%

nem hinném hogy túl sportos lenne a futóműve..nálunk a gyárigazgató jár ilyennel, ő meg tuti nem szereti az ilyet..

nincs szükségetek segédmunkásra Ausztriába? szívesen mennék ha hétvégenként hazajárhatnék...privátba írhatsz :))

37/ffi

2012. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Combi27 ***** válasza:
15%
kimarad: kőműves a szakmám, de 8 éve raktározással foglalkozok :)
2012. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!