Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes négyütemi...

Szerintetek érdemes négyütemi Wartburgot venni még?

Figyelt kérdés
Az áraik iszonyú alacsonyak. A legfőbb kérdés, hogy az alkatrészek, amik hozzá kaphatóak, mennyire ócska minőségűek. Ladánál volt ilyen bajunk, hogy nagyon gyorsan tönkremennek a cserélt alkatrészek is. Mi a helyzet Warnyú ügyben e téren?

2012. nov. 4. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyit bírnak az alkatrészei, de a motortérben ugyan azok az alkatrészek vannak mint a VW Polo III 1.3-as benzines változatában. Az meg biztos megbízható.
2012. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gomzoli ***** válasza:
Az biztos, hogy olcso, meg az is, hogy a nyakadon marad. Az alaktreszekröl pedig mindig utolag derül ki, hogy jo minösegüek voltak-e?
2012. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az nem érdekes, hogy ha a nyakunkon marad. Melós autónak lesz. Nem szándékozzuk eladni, addig lesz használva, amíg egyben van.
2012. nov. 5. 08:17
 4/6 Ez a nevem! ***** válasza:

Ha csak melós autónak használod,akkor érdemes még megvenni,egyébként nem.Alkatrészt szinte már csak utángyártottakat lehet kapni hozzá és eléggé silány minőségűeket(ez a baj ezekkel a típusokkal)

Tapasztalatból írom,mert nekem is volt,de már kivonattam a forgalomból.Sokat nem érdemes rájuk költeni már.

De ha ilyen autót veszel,készülj fel a gyakori hibákra:

-tartó gömbfejeket 2évente cserélni kell

-A féltengely gumiharang addig jó,míg eredeti,ha kiszakad,akkor az utángyártottak csak hónapokat bírnak ki.

-gyújtás eléggé problémás tud lenni.gyújtásjeladó 10.000ft

és nem bír ki annyit mint az eredeti.

-Kasztni nagyon rohad.

-Gyakori hiba hogy az AC-n keresztül a benzin a motorolajba tud jutni(a membránon apró szakadás van és a tengelyen keresztül a motortérbe benzin kerül) ezáltal a fogyasztása is megnő,ill felhigul az olaj a motorban és alapjáraton világít az olajnyomás visszajelző.

De hogy jót is mondjak,mindezek ellenére strapabíró,jó munkaautó.

2013. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ez a nevem! ***** válasza:

Még a 4es vagyok.

A motornál csak a blokk,ami VW Polo,minden mást a Zwickau-i gyár gyártott.A karburátor,ac pumpa,légszűrőház és egyéb alkatrészek a motoron kgst gyártmány.

Télen az autómata szivató elég sokára kapcsol ki és olykor 10liter is lehet a fogyasztása.Amúgy meg 6,5-7 liter,ha minden rendben van a motoron.

Szóval van elég hibája e típusnak,főleg hogy már eredeti alkatrészeket sem lehet már nagyon kapni hozzá.Valamikor a 90-es években jók voltak ezek az autók,de már eljárt az idő felettük.Sajnos.Eleinte szerettem,de a sorozatos hibái már a végén az idegeimre mentek.

Ha még valamit tudni szeretnél,kérdezz nyugodtan!

Majd még vissza nézek idönként.

2013. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha vigyázol rá akkor életed végéig kitart. OLcsó, jó könnyű alkatrészt találni hozzá. A pontból B pontba elvisz. :)
2013. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!