Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha iszom és vezetek zéró...

Ha iszom és vezetek zéró tolerancia keretében hány évre veszik el a jogsimat és mekkora bírságot kaphatok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 22:21
 1/9 anonim válasza:
38%
min. 20 év - 55 évig.. ha pénz akkor minimum 9.350.000 FT és max. 5 trilió. De nem biztos, lehet hogy több.
2012. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kac-kac,de most komolyan nem tudsz valami konkrétat és hivatalosat linkelni?
2012. nov. 4. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Remélem örökre!
2012. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Remélem nem te szabod a törvényeket :D
2012. nov. 4. 22:35
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Remélem, akkor is röhögni fogsz, mikor egy vagy több ember halálát okozod a hülyeségeddel!
2012. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom hogy megy ez, de ha elkapnak de nem okoztál balesetet akkor nem veszik el azonnal, hanem feljelentenek és bíróságra adják az ügyet, és majd a bíróságon eldöntik hogy le kell e adnod vagy nem. Plusz pénzbírság asszem olyan 100-200 ezer körül van nem tudom pontosan. Egyik haverom járt így 1 sört ivott autót vezetett megállították a rendőrök rutin ellenőrzés miatt, egyből érezték az alkohol szagát volt szonda, és bíróságra adták az ügyet.

Ha balesetet okozol és ott derül ki hogy ittál akkor azonnal elveszik, ott több mint 2 évre, azthiszem 3-4 vagy több, azt majd eldönti a bíróság, de a lényeg hogy a helyszínen elveszik és a pénzbírság 300 ezernél kezdődik, plusz az eljárás költsége, a baleseti kár megtérítése stb... stb...

2012. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
K**va egyszerű: ha nem vezetsz ittas állapotban akkor nem kapsz ezért bírságot és nem veszik el a jogsid; de ha úgy döntesz, hogy f***fej módjára vezetsz akkor legalább vedd a fáradtságot, hogy online kikeresd a magyar jogszabályzatból.
2012. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

azonnal elveszik ... legalább hat hónapra, mert akkor mehetsz pszichomókushoz, meg KRESZ oktatásra, hogy ne csak a piát élvezd, haver asszem 100 ezret is fizetett mellé


egyébként megérdemled

2012. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha feltettem a kérdést,akkor nyilván még nem vették el. :)

Soha nem vezettem részegen nem is ez a lényege,de nem találtam meg a pontos leírását.

2012. nov. 4. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!