Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért veszik ki az autósokból...

Miért veszik ki az autósokból a tolerancia? Régen ha trafipax volt valahol integettek villogtak, ezt már csak vidéken tapasztalom. Pedig egyre több az ellenőrzés!

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 05:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Toleranciához ennek semmi köze.

Én ha látok trafit, csak annak jelzek, aki gyorsabban megy, vagy látom, hogy versenyzőnek hiszi magát.

A másik meg ha rávillantok némelyikre, el kezd mutogatni, hogy kapjam be, mert nem érti mit akarok.

Nekem 8.

2010. máj. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Én meg azt nem értem, miért kellene jelezni, ha trafipax van akárhol is??! Még a rádióban is bemondják sokszor! Nem kellene gyorsan hajtani eszetlenül aztán nem lesz mit bemérni!! Utálom az autósokat és a motorosokat akik versenypályának hiszik az országutat, még falun belül is!
2010. máj. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés.

Én meg azt tapasztalom,hogy a férfiak még villogtatnak de a nők azok aztán nem jeleznek trafit soha.

2010. máj. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

06.21-nek

Azokat a rendőröket nem utálod akik elbújva beállnak a kint felejtett útépítkezés miatti 30km/h tábla mögé és ha nem veszed észre ezt a táblát

..45-50-nel belefutsz..... kapsz emlékül egy kis 100 rongyos kis sárga csekket??

Ne csak a száguldózó hülye gyerekekre gondolj,hanem a 2kezi munkából élőkre,akik munkából fáradtan mennek a gyerekért,bevásárolnak,ezt-azt intézik munka után stb..

"emberből vannak" tehát hibázhatnak,ahogy én is ..te is.. bárki !

Ha majd lesz egy ilyen elnézett táblád..szép kövér sárga csekkel díjazva,talán majd másképpen látod.

2010. máj. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, nem vagyok versenyző, de akaratlanúl is elnézhet az ember egy táblát. Pár éve természetes volt a kézjelzés, csak egy egyszerű gesztus de sokat jelenthet!!!!
2010. máj. 13. 07:14
 6/20 anonim ***** válasza:
36%

Az utolsónak: az épitkezés mellett nem véletlenül van 30-as tábla. Kigurulhat egy cső az útra, lehet odasodort tégla, ott felejtett szögek... Rohadtul veszélyes lehet, ha ezekre 50-nel hajtasz rá.


Én nem jelzek trafit, mert a szabályokat be kell tartani! Azért mert a kormány folyamatosan lopott-csalt 8 évig, az átlagembernek még nincsen megbocsájtva ugyanez! Tessék betartani a táblákat, és akkor sokkal kevesebb baleset lesz. Tényleg megéri kockára tenni más emberek életét, hogy 5-10 perccel hamarabb érj bárhova? Akinek igen, az megérdemli a sárga csekkeket.

2010. máj. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem veszed észre a táblát? Akkor miért vezetsz? A szabályokat igenis be kell tartani! Én is megyek a gyermekemért, de én szeretnék eljutni is odáig. Előbb el kell indulni, de pár perces késés szerintem nem ér meg egy balesetet és egy csekket sem!
2010. máj. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
És lehet lepontozni nyugodtan. Nekem ez a véleményem.
2010. máj. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,nem tudtam hogy tökéletes vagy,és nem szoktál hibázni. Elnézést kérek,...mert én nálam már sajnos előfordult,hogy nem vettem észre egy indokolatlanul kint felejtett forgalom lassító táblát,annak ellenére hogy 10 évet húztam le egy futárszolgálatnál. Sajna nem vagyok tökéletes,...ez van.... nem vagyunk egyformák.
2010. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Az óvoda jellemzően átlagban 5 km-es körön belül elérhető, de esetünkben számoljunk 10-zel.

Ha a kedves szabályosan közlekedő az óvodába siet lakott területen belül, akkor az 50 km/h-s sebességgel 12 perc alatt teszi meg ezt a távot. Ha a gyorshajt, és megy 80-nal, akkor olyan nagy szerencse éri, hogy alig nyolc perc alatt érkezik meg az óvodába.

Tehát aki nem tud nélkülözni négy percet az életéből, az szerintem megérdemli a csekket... (Amúgy ha más életének kockáztatása megért négy percet, akkor úgy gondolom, hogy a 30 km/h-s sebességtúllépés megér 45.000 Ft-ot az illetőnek.)

2010. máj. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!