Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G kijelzője (fedélz...

Opel Astra G kijelzője (fedélzeti komputer, pill. fogyasztást mutat, stb. ) kialudt, nem látszik rajta semmi? Egy darabig csak halványan világított de most már abszolúte nem látszik?

Figyelt kérdés
Az egyik bontós ismerős azt mondta csak a mögötte lévő égőket kell kicserélni. De nem tudom hogy kell kiszerelni.

2012. nov. 5. 11:43
 1/4 anonim válasza:
Cseréld ledre
2012. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki kell venni a közép konzolt, csak úgy lehet hozzáférni. Kibillented a hamutartót, kiveszed a csavarokat mögötte. Kipattintod a hamutartó alatti keskeny műanyag csíkot. Most már ki lehet venni az egész hamutartót. Mögötte van még két csavar, ezeket is kiveszed. (összesen 4 csavar) Kiveszed a rádiót, oldalt van egy-egy csavar, ezeket is kiveszed és már az egész konzolt ki bírod billenteni annyira, hogy hozzáférj az égőkhöz. Ha az egész konzolt ki akarod venni, akkor a fűtésszabályzó kapcsolódobozt tartó 4 db U-alakú rugós fület is le kell pattintanod és a kijelző kábelét lehúznod. Nem olyan bonyolult mint ahogy leírtam! :) Ja, és torx fejű csavarok tartják, azt hiszem 20-as!
2012. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ha jól értem akkor a rádiót is ki kell vennem hozzá? Na a akkor ehhez be kell még szereznem kiszedőt.
2012. nov. 6. 07:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen ki kell venni a rádiót is, de általában elég hozzá 4 db 60-as szög, vagy típustól függően, 2 db valamilyen vékony lemez (pl. hézagmérő) :)
2012. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!