Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha most csak úgy kapnátok 2...

Ha most csak úgy kapnátok 2 milliót jármű vásárlásra, akkor mit vennétek?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, hogy ki mit szeretne.
2012. nov. 6. 19:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak mert nekem van egy álmom, ami 2 millióból bőven megvalósítható és az még olyan reális összeg is, szóval most csak 18 vagyok, de pár év múlva meg fogom valósítani.
2012. nov. 6. 19:28
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Skoda Octavia RS, még az első szériás(2003-ig bezáróan)

és én is egyszer megvalósítom az egyszer biztos:)

2012. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akármilyet is, de 800 ezer és 1 millió Ft körül választanék, az összeg másik részéből pedig kifizetném a vásárlás egyéb költségét, plusz a fólia, új rádió, esetleg a fényezés helyrehozása, ha szükséges, új gumik/felnik, stb.

De mondjak neked típust is, Audi A4 1.6 vagy 1.8

2012. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Vennék egy katonai ETZ-zét oldalkocsival és mellé vennék egy 1200-es zsigulit természetesen a maradék lóvéból jól megcsinálnám őket :)
2012. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ladát szeretnék én is, de én kicsit megpiszkálva. Persze ez kijönne fél milióból, mert azért nem egy VFTS Ladát szeretnék, de olyat amiben van erő. Amúgy is a VFTS Lada 30-40 literes fogyasztásával kicsit érdekes lenne közlekedni.
2012. nov. 6. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
2007-2008-as Renault Laguna III. Ennyi pénzért azért nem kéne válogatni, de pont kifutná. Ár-érték arányban verhetetlen.
2012. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Opel Corsa D 1.3 CDTI

2008-as évjárat van már ennyi pénzért

2012. nov. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem odaadnám felét, hogy kifizessük a kocsit, a másik millióból meg egy jó motort vennék :P
2012. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!