Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért írja mindenki azt, hogy...

Miért írja mindenki azt, hogy ha venni akar valaki egy hayabusát akkor még egy koporsót is? Pl. : ha valaki kezdő. Azzal is lehet normál tempóba menni nem csak 300fölött, habár tisztába vagyok az erejével.

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Én amikor a 125-ös ETZ-ről ültem át a 250-es V2-es Hondámra, nagyapám ugyanezzel jött. Mondtam neki, hogy ez csak 35 ló, és úgysem megyek vele állat módjára. Mz-vel is ugyanúgy meghalhattam volna,
2012. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hali! Azért írják mert jól hangzik.Amúgy egy sablonszöveg,ha valaki hülye akkor egy simsonnal is megtud halni.Nekem 300-as ETZ-m volt 14 évesen 50 pár kilósan ami azért nem annak a korosztálynak való,csak kellő komolyság kell hozzá úgy mint a 200ló körüli masinákhoz is.
2012. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert soha nem ültek még Simsonon sem, de okosakat mondani tudnak.


Aki vadbarom az ugyanúgy elszáll a 125-ös CBR-el is, mint a Busával, aki meg ésszel csinálja az viszonylag kevés gyakorlattal sem fog bajba kerülni vele.


Én anno 250-ről váltottam 600-ta, nekem is jött mindenki hogy jajmegdöglesz, pedig még csak nem is speedgép hanem enduro volt.

2012. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudják hogy mi a különbség ésszel és eszetlenül, közlekedés között

Hayabusa a nők egyik legkedveltebb motorja külföldön, mert alacsony ülés pontú

Mikor egyik kezdő srác, ráült a 600as honda cbr-re, szegény kicsit meghúzta a kart és akkorát ugrott alatta hogy inkább lekapcsolta mert megijedt, azt mondta igazatok volt b*sszátok meg, nem vicc

Mondjuk ez példa arra hogy, lehet váratlan fordulat egy tapasztalatlan ember segge alatt


Magamtól nem mernék rögtön 600-700-as ülni, mert tuti felborulnék valahol, mert időm se lenne kiismerni a szalonban a motort és mikor elindulok onnan, magamért felelek

Ha már egy kisebbel tudok úgy menni hogy mondjuk pirosnál két kocsi közé beállni, meg előzgetni akkor jöhetne az 1000köbcenti feletti


Szóval nem üresbeszéd, mert 125-250essel másabb le reagálni tanulóként egy veszélyesnek tűnő helyzetet, mint rögtön nagy motorral

2012. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Azzal is lehet normál tempóba menni" - de ha normál tempóban akarnék menni, akkor inkább vennék valami könnyebbet, amit egyszerűbb ide-oda dobálni a kanyarokban.

Lehet nekem hibás a nézőpontom, de én úgy szoktam bármit (a csavarhúzótól az oszlopos fúrógépen át a motorig/autóig) venni, hogy ki is tudjam használni és ki is használjam, ne maradjon sok tartalék benne. Nem reális példa, de nem veszek akkora tekercs fogselymet ami 200 évre elég, mert realitása annak van hogy még 50 évet élhetek.

2012. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
600-as enduróval imádtam egykerekezni... aztán valaki odaadta a 600 as cbr-jét..hát mit modjak... megültem, mert tudtam, hogy megy mint a szél, de azóta visszavettem az arcomból...
2012. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

19:03 -s ! Nálad a pont ...

20 éve motorozom két éve van " busám " teljesen más mint az elődei (ne soroljam ) ehhez fel kell nőni ..Jóindulatból mondom .

2012. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Én igazából csak az miatt szeretnék egyet mer nekem nagyon tetszik, városba meg úgyse huzatnámki, előbb inkább csak szoknám, hogy mien, és miután megszoknám max csak akkor mennék ki vele olyan helyre ahol büntetés nélkül tudnék vele gyorsan is menni, amúgy eddig még csak 800as quad volt a legnagyobb amivel mentem, olyan helyen ahol nem jár senki, tudom, hogy más egy quad mint egy busa vagy bármien motor. A hibákért bocsi telórol irtam
2012. nov. 7. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:

azok, akik óvatosságra intenek, nem feltétlenül irigyek, vagy majrés nyugdíjasok...egyszerűen van tapasztalatuk a kategóriában...


én is szeretnék egy böszme nagymotort, de ismerem magam..nem állnám meg, hogy ne egykerekezzek... mert az olyan marhajó... ... először csak ott húzod meg, ahol nincs forgalom, aztán később a haverok előtt, aztán egyszercsak ott egy jobbos utca, ahonnan egy másik busa jön egykeréken...

2012. nov. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!