Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műanyak elemeket házilag hogy...

Műanyak elemeket házilag hogy lehet javítani? (Lökhárító)

Figyelt kérdés
Az autóm fekete műanyag lökhárítója rettenetesen kifakult. Fújjam le fekete festékkel?
2012. nov. 11. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy lefújod elég drága műanyagfestékkel (az akril meg az alapozó lepörög róla, ne is próbálkozz) ,és ha ügyes vagy nem lesz narancsos és nem folyik meg, vagy veszel műanyagápolót és azzal fújod be, az egyszerűbb de fél évente meg kell ismételni.
2012. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lökhárítófesték

De ha csak natúr műanyag akkor szilikont mondanék (majdnem) minden mosásnál. Nekem a 22 éves autón a lökös olyan mint ha új lenne, szép fekete, csak ápolni kell. Ha számít akkor sztem havi pár száz ft egy flakon szilikonra nem sok :-)

2012. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anyám kocsiján a motorháztető felett lévő matt műanyag volt teljesen fakó és foltos. Szépen átmostam benzinnel, aztán rá matt fekete akrill festék.

Nyáron csináltam. Még semmi gond nincs vele és szépen is néz ki.

(bár van 1 folt ami a festéken is átütött egy kicsit)

2012. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már-már szürkés.
2012. nov. 11. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:

heegany: A téli só, és az első meleg meg fogja tenni a hatását. Tudom, mert az öcsém Civicjén is ez volt, megvette, lefújtuk (én is azthittem hogy jó lesz), aztán ahogy májusban megjött a 25fok felpörgött róla.


Aztán felcsiszolta én meg lefújattam mattra kollégával anyagárban bent a melóhelyen, azóta jó. Mondjuk még csak 2hónapos, de nemhiszem hogy le fog jönni.

2012. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a Pandám lökösét lemostam szilikon mentesítővel, átfújtam műanyag alapozóval, majd lefújtam neolux-al. Ennek már öt éve és még nem pattant le sehol! :)
2012. nov. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy le fog pattogni. Majd kiderül.

Ha igen akkor max átfújom lökhárítófestékkel :D

2012. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!