Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206-osommal van...

Peugeot 206-osommal van megoldhatatlannak tűnő probléma. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
9 szerelőből 9-nek fogalma sincs mi a baja az autónak.Gyakran fordul elő,hogy lassításnál,dugóban araszolgatás közben az autó leáll,az összes lámpa kigyullad a műszerfalon.Ha észreveszem,és azonnal a gázra lépek,az autó újraindul mintha belökték volna.

2012. nov. 12. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Még 2011 kora őszén nekem is volt hasonló problémám. A műszerfalon minden lámpa kigyulladt, fordulatszámjelző, sebességmutató, hőfok jelző leugrott 1-2 másodpercre nullára, majd minden vissza. Nekem leginkább lassításnál csinálta. Meg néha menet közben mikor ilyen 30-40-nel mentem. Kicsit meg is torpant, de mindig ment tovább normálisan, de én is rányomkodtam ilyenkor a gázra. Leállni viszont nem állt le. Nekem ezt pár hétig csinálta, aztán egyszerűen elmúlt és utána már mindig úgy ültem be az autóba és mentem mindenfelé, mint azelőtt. Sokszor több száz kilométert. Hirtelen abbahagyta és azóta se jött vissza a tünet egyetlen alkalommal sem. Nem tudom mitől volt, nem voltam vele szervizben. Ennek kicsivel több, mint egy éve és azóta kb. 18 ezer km-t mentem az autóval.


Az autóm egy 1999-es Mercedes-Benz CLK 200 Automata Sport

2012. nov. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Mármint ugyanolyan nyugodtsággal ültem bele az autóba, mint a megmagyarázhatatlan jelenség előtt. Egyébként míg tartott, nem foglalkoztam vele, akkor is mentem vele hosszú utakra.
2012. nov. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
hasonlo cipőben járok, nem tudom hogy kozponti befecskendezős rendszered van e, ha igen nézd meg a fojtószelep potmétert, takarísd ki ha piszkos, vagy ha nagyon kopott csereszavatos..
2012. nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,mindenképpen megfogadom a tanácsot.
2012. nov. 13. 07:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy kiolvasást megér ,biztos betárolt hibát . Kiindulásnak mindenképp jó...
2012. nov. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az autó volt már kiolvasáson.De akkor éppen nem produkálta a leállást.És ami a legszebb,a Peugeotba azt mondták,nem tudják mi a baja,vigyem az autót máshova!
2012. nov. 18. 07:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Hozd hozzám !
2012. nov. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha ez komoly és nem vagy túl messze,elvinném.
2012. nov. 19. 08:16
 9/9 Boldogtalan Édeskrumpli válasza:

10 év után kérdezem, hogy lett megoldás a hibára?

Mert nekem most kezdődtek pont ilyen gondok.

2022. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!