Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rossz a termosztát?

Rossz a termosztát?

Figyelt kérdés

A jelző szerint nem közepen van, de meleg ugyan úgy jön a rostélyokból, többlet fogyasztást nem tapasztaltam.

Egyébként nem a hagyományos mutatós, hanem digitális jelző van, lehet a hőmérő szart be?



2012. nov. 15. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet ott van jó helyen. Az enyém a közép alatt van vagy 2 mm-rel, mindig is ilyen volt, soha nem ment feljebb.
2012. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem erről van szó.
2012. nov. 15. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg erről. Ha meg nem, akkor tanulj emg értelmesen fogalmazni.
2012. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most mi bajod van?

Írtam, h szerintem nem ez van, h jó helyen áll a mutató, mert van h feljebb áll, de ritka.

Majd holnap utána járok és akkor majd megnyugodhatsz....

2012. nov. 15. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Hidegebb idők vannak, lehet hogy ezért alacsonyabb a hőfok.

Esetleg nyilatkozz hogy milyen gép, és hogy kb hol áll, azzal kicsit beljebb leszünk. De ha más tünet nincs és nem a skála alján van a mutató akkor szerintem is normális.

2012. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb ha lefotóznád a mutató állását illetve leírnád, hogy milyen autóról van szó.
2012. nov. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

C4

Felhívtam a szervízt, azt mondták, a két egység is jó, de az inkább autópályás terepre, a 3 egység városban.

Na csak az a probléma, h régebben gyakrabban felment 3-masra, lehet akkor volt a szar? Vagy tényleg a hideg?

A csöveket megnéztem, az alsó enyhén langyos, a felső elég forró.

Képet sajna nem tudok linkelni, de Google-be beutve, h "C4 kezelési útmutató" azonnal kidobja, és már az elején azzal kezdi, h a központi kijelzőn mi micsoda!

Köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 18. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!