Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet a legolcsóbban...

Hol lehet a legolcsóbban használt téli gumikat venni? Pontosan ugyanolyan barázdáltnak kell lennie az első és hátsó gumiknak vagy lehet apróbb eltérés?

Figyelt kérdés

2012. nov. 16. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
figyi a kresz meghatározz milyen mély pprofilnak kell lennie a téli ill nyári guminak azon belül ha eltér aká 2,4mm is nem baj de a minimumnak meg kell lennie,,de egy személyes válasz és nem kötekedés vagy bántás mivel azt sem tudjuk egymásról ki a másik,de ezen ne akarj sporólni,,belerakod a szeretteid a családod a kocsiba,ha lehet legyenek már biztonságban nem?
2012. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Takumi ***** válasza:
Tengelyenkent kell hogy azonos legyen a profil. Teligumin nem sporolunk ha nincs zs hasznald a tomegkozlekedest minthogy balesetet okozz a szar gumi miatt
2012. nov. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem a minőségen akarok spórolni, de ti is tudjátok, hogy egy adott gumit akár 5 ezres különbséggel is árulhatnak.

Tehát egy jobb árakkal rendelkező helyet szeretnék találni, nem pedig a legolcsóbb fellelhető gumit.

Ha már használtat veszek, ne új gumi árában legyen.

2012. nov. 16. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Látom,mindenre kaptál választ,csak éppen a kérdésre nem XD


Én magam nemvennék használt téligumit,mert /bármilyen jól is néz még ki/ pár év után elveszti a gumi a rugalmasságát,szaknyelven mondva:elöregszik.

2012. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én se vennék használtat, de akkor 4-et kéne venni és arra most nincs keret:(
2012. nov. 16. 12:24
 6/6 pagan ***** válasza:
én a napokban vettem gumisnál 30 ezer forintért 1 éves gumikat.90 százalékos,prémium kategóriás,szóval tök jó,még sok szezon van benne,ne halgass olyanokra akik intenek tőle,nézz körül!én örülök hogy ilyet találtam fing pénzért
2012. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!