Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51E menyit ér ha...

Crx-es kérdése:

Simson S51E menyit ér ha forgattyús ház méretét kisebbítem pl a lyukakat be parafa dugózom érezni fogom a különbséget?

Figyelt kérdés

#Simson #tejesitmány
2012. nov. 16. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Crx-es én tudom h egy okos ember vagy ezért ne untasál minket.(bocs ha nem igy van)! Parafa dugó pontosan megfelel ere a célra! Szerintem 190 -195 el fog meni a szimod!
2012. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit sem fogsz érezni! A dugattyú útja ugyanakkora lesz, ezért az elősűrítés sem változik!


Többek között ezért nem lehet hatékony turbót se szerelni résvezérlésű motorra!

2012. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ja_az_van ***** válasza:

akkor miért van ledugozva a gyári tuning 70-80 (piros) fötengely sonkák lyukja??? mert unatkoztak a gyárban és volt egy csomó felesleges mügyanta dugójuk és pont bele illett a főtengelybe,igy belerakták hogy téged cáfoljanak???

a rohadt német mza dolgozók. ja ja jaaaaaaaajjj (;

2012. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi olyan főtengelyt meg hajtókart honnan szerezzek hol tudok olyat venni ?
2012. nov. 18. 17:35
 5/5 ja_az_van ***** válasza:
jobb motoros boltokban lehet kapni rendelni a németektöl egyébbkén a vaterán is árulnak...
2012. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!