Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetés közben szoktál megjegy...

Vezetés közben szoktál megjegyzéseket tenni a többi autósra vagy gyalogosokra?

Figyelt kérdés
Úgy a magad és esetleges utasaid szórakoztatására.

2012. nov. 19. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Szoktam.

De legtöbbször az úton haladó biciklisekre , főleg azokra akik x feles után kacsáznak.

Személy szerint a biciklisekkel van a legtöbb bajom akik az úton közlekednek.Zavarják a forgalmat.

2012. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
szoktam, de nem szórakoztatásból, hanem emrt felhúz a sok szerencsétlen
2012. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Én az utakon is szeretek vicces lenni, szeretek mosolyogtatni, motoros vagyok tehát már leróttam az idei km-ereket, de gyakran beállok a pirosnál két autó közé és vagy integetek ha rám néznek, vagy ha fiatal hallgatja a zenét bekopogok az ablakon, vagy dudálok neki hogy jó zene :) nem kaptam még érte fejmosást de biztos gondolnak valamit

Fontosnak tartom az emberekkel való jó kapcsolattartást

28/F

2012. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
naná!főleg azokra a hülyegyerekekre aki seggbe kúr 130-nál,vagy zárón előz,átmegy a piros lámpán vagy egyszerűen belesz@rik egy hatályos jogszabályba ami a közlekedésre vonatkozik.még mindig jobb,mintha szétverném a piacon vett jogosítványos pofáját.
2012. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Motorosként magamban mormogok a bukóban, ha valaki hülyeséget csinál (pl.: gyalogos kiugrik elém forgalmas úton, mert úgy gondolja: Itt az idő!) de amúgy nem szokásom.


Viszont pl pirosnál simán van, hogy ha áll ott más motoros pár szót váltunk.:))

2012. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szoktam, főleg ilyeneket:

http://www.youtube.com/watch?v=1L6TWZsmyQI


Viccen kívül nem, túl sokat vezettem már ahhoz hogy ez mozgasson, inkább arra figyelek mikor jön a következő kamikaze 3záróvonalon meg 2 tiltótáblán keresztül balrakanyarodni mikor csak jobbra lehet.

2012. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, de szinte mindig humoros formában.
2012. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a kivilágítatlan sok hülye kerékpároson szoktam morgolódni! Ha elütöd még ő van felháborodva! Holott a tacskóban 1000 pénz 1 lámpa szett elemmel.
2012. nov. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na ugyanezt el lehet mondani a félszemű vagy a világítást fel sem kapcsoló autós(társaim)ról a jó igazi 1-2 m-es látótávolságú ködben.a biciklis(társak)nak meg a láthatósági mellény is felillene,mert egy ló is világosabbat fingik mint ahogy ahogy ezek a lámpák világítonak a tejfelbe.
2012. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!