Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy BMW-t. Azóta...

Vettem egy BMW-t. Azóta irigykednek és megjegyzéseket tesznek páran, pedig nem egy új, hanem 7 éves darab. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 11:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
már megválaszoltad:azért mert irigyek és örülnek ha kajára meg fűtésre jut.
2011. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
Azért mert a maffiákról és a gazdaságról általában mindenkinek a BMW, Porsche és egyéb "raj" márka jut eszébe. :)
2011. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
irigyek minden hol vannak es mindenhol lesznek is.az meg jobbik eset hogy a kocsidra feltekenyek .nekem meg a gyerekemre.
2011. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%

Most irigykednek. De majd nevetni fognak amikor szervizbe kell vinned. Mert nem gyengék a bmw alkatrész árak:))) Nekem is egy 2003-as volt. Hála az Istennek, hogy csak volt.

BMW-ét többet soha.

2011. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%

mert a magyar emberek nagy részébe genetikailag bele van kódolva az irigység, a kárörvendés meg a hasonló vonások. ez az a tipikus "ha az én tehenem megdöglött akkor a szomszédé is dögöljön meg".

én is mikor tavaly ősszel vettem egy 2007es E Mercedest akkor mindenki a hátam mögött kibeszélt, suttogtak, mindennek lehordtak h inkább a szegényeknek adakoztam volna stb...

jöttek a feljelentések párosával h biztos lopok, sikkasztok, rabolok, kész röhejes. :)


az egyetlen megoldás erre h még piszkálni kell az agyukat. én lehúzott ablakokkal hangos zenével minden nap alapjáraton közlekedtem 1-2 órát a faluban.

mióta megfutotta alig köszönnek. :D


Februárban kapott nőm 4 éves Audit azóta meg még idegesebbek, de hát le kell szrni a fejüket.

2011. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

nekünk egy 8éves audi a4 van...

arra is miket mondtak


de nem gondolnak bele,h negyedannyiért vettük,mint más az új suzukiját...

2011. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

12:27

na ez az !!

én is azt az E Mercedest 3.8-ért vettem mert koccos volt de azt nem nézik h 1 utcával arrébb mire is lízingeli a rokkantnyugdíjas alkoholista az uj dácsia terepjárót, meg miből vette az 1szerű nagymama az unokájának a 6 éves astrát...

2011. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
robertroz kivételével kellemesen csalódtam a válaszokban. Tipikus magyar vagy, neked szar volt, biztos szar lesz nekem is. Úristen...
2011. jún. 17. 13:05
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Amíg vannak akik féltékenyek rád vagy éppen irigyek, addig valamit nagyon jól csinálsz ;)
2011. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 JuveFan19 válasza:
Ne foglalkozz velük!!
2011. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!