Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Én kint dolgozom szezonmunkásk...

Én kint dolgozom szezonmunkásként Ausztriában. Szeretnék autót vásárolni, de nem tudom hogy kint éri-e meg jobban vagy itthon? Ha Ausztriában vásárlom meg, akkor milyen papírt kell beszereznem ahhoz, hogy szabadon járhassak a két országban?

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha Magyarországról is kijárnak Ausztriába autót venni akkor szerintem egyértelmű, hogy nem lenne ésszerű Ausztriából hazajönni Magyarországra autót venni.

Szóval kint érdemes megvenned. Olcsóbbak, jobb állapotúak stb mint itthon.

Amire szükséged lesz: kétnyelvű adásvételi (ezt kérni fogják itthon az okmányirodában), személyes okmányaid és némi Euro. Más nem kell.

Ha itthon forgalomba helyezted akkor nyugodtan használhatod itthon is Ausztriában is korlátozás nélkül.

2012. nov. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!