Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a Babettám nak?

Mi baja lehet a Babettám nak?

Figyelt kérdés
be indítom 1 esben megyek de az lassú és ráhuzom szépen a gázt hogy 2esbe tegye felgyorsul kb 40 re és lelassul majd meg áll uttána be se indul, haza kellet tolnom de egyébként ha sikerül be indítanom alapjáton megy le állás nélkül és az elindulás is nehéz főleg ha tőgázzal indulok akkor kb 2 métert se tudok menni lécci segítsetek.

2012. nov. 21. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen hangja van amikor leáll? Nem olyan mintha hörögne?


Lehet fordulaton nem kap elég benzint, megérné kitakarítani a karburátort.


Bár az hogy utána nem indul el lehet más is. Ilyen megállás után van szikra?

2012. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem igazán hörög csak le áll a gyertyát nem néztem de én is gondoltam rá holnap akarom kitisztítani a dolgokokat nem lehet hogy a kuplung nál van valami ahol vált egyébként tegnaptol olyat is csinál hogy ha berúgom csak forog a kerék rendesen lehet tekerni, sokszor gyorsan berugom és utána be indul a kuplung nál nemforog el az a nagy valami ami akkor pörög ha be van indítva csak a nagy fogaskerék amin ékszíj van
2012. nov. 22. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs is kuplung se sebesség fokozat a babettában! az röpsúlyos!
2012. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha zárlatos a gyertya akkor tud ilyet csinálni, én az MTX-emmel szívtam meg, pedig az japán, és komolyabb is, mint a babetta, esetleg a karbitisztítást javaslom én is még, meg nézd meg, mennyire kopott el a dugód... persze ha van mikrométered, meg a hengert is le tudod mérni akkor van ennek értelme, de az inkább olyat produkál, hogy melegen nincs alapjárat, lefullad, és nem indul vissza, emellett erőtlen (bár egy babetta soha nem is volt másmilyen) és nehezen is indul. vagy a gyujtásod hagy ki. Ha az a forgó valami nem forog, pedig kéne az szerintem a generátor, ami miatt vagy a gyujtásod megy el, vagy nem termel áramot, és akkuról megy a gyujtás (sose volt babettám, nemtudom van-e benne akku simsonnál jártunk hasonlóan)
2012. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat akku nincs benne
2012. nov. 24. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:
hát egy babettába nincsen aku
2012. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van 2sebességes Babetta te észlény...
2013. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!