Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2004 Fiat Punto 1.3 multijet...

2004 Fiat Punto 1.3 multijet 200. 000 Km -el mennyit megy még el? SOS

Figyelt kérdés

A motor nem volt gyilkolva, jó állapotban van.

Milyen költségekre számíthatok így 200 ezer környékén ?

Mennyi ezeknek a kocsiknak az átlagos futási Km -e egy motorgenerál előtt ?

Azt hiszem a műszaki lapon 250 ezer van, de ez mennyiben tér el a valósághoz / tapasztalathoz képest ?

Vásárlás előtt állok, a nagy csomagtér, az alacsony fenntartás valamint a rendelkezésre álló pénzmag függvényében ez a kocsi került fókuszba.

SOS TXT



2012. nov. 22. 20:34
1 2
 11/15 hunniam ***** válasza:
Nekem most van benne 328.000 km. 2008-ban vettem 140.000 km-el. Eddig komoly probléma nem volt vele, minden fillérekbe kerül hozzá!
2013. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Rég nem írtam, azóta is történtek dolgok a kocsival...

- a fűtés ventilátor negyedik fokozata zárlatos, csak zúg.

- a központi zár összevissza nyitja vagy csukja az ajtókat külön külön.

- a riasztó villog, de nem kapcsolja ki magát néha, ekkor percekig visít.

- A jobb oldali tároló fiók minden kisebb gödörben kinyílik - kivágódik magától.

- a klíma nem működik, semmi hideget nem ad.

- a kormány néha beáll, beszorul és piros kormánykerék lámpa ég a műszerfalon, újraindítás segít rajta.

- hidegebb reggeleken nagyon nehezen indult, akksi csere után sem javult.


A kocsi azért még használható, igaz nyolcvannál többel nem merek menni vele sehol.

Tisztában voltam vele, hogy az olcsó, sok kilométeres autó problémás lehet, de ezt nagyon megszívtam :(

2013. máj. 31. 21:20
 13/15 hunniam ***** válasza:

Szia!

-fütőventillátor-kapcsoló csere

-központizár és riasztó az összefügg, nem tudom, mi baja lehet

-kesztyűtartó az típushiba, minden Puntoban javítást igényel (kis lemezdarab felcsavarozva)

-klíma: vagy gáz kell bele, vagy rossz a kompresszor (gáz tőltés: 8-9000 / kompresszor 100.000 fölött)

-vagy a futómű rossz és ezáltal feszül, vagy a city-szervó motor haldoklik

-izzítógyertya (egy vagy több) csere. Nem drága, viszont szívás cserélni, mert 10-ből 9-be beletörik...

2013. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 hunniam ***** válasza:
Ha esetleg Budapesti vagy környéki vagy, akkor keress meg, próbálok majd segíteni! Nem vagyok szerelő, futár vagyok, de ez már a második FIAT-om, becsülendő km futással... Vannak jó szerelők, bontók, alkatrészesek.
2013. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szia! Érdeklődni szeretnék, hogy megvan még a kocsid? Mi újság vele? Mert nekem ugyanilyen autóm van és kezdenek előjönni ezek a problémák, amiket te is leírtál.

Szeretném kérdezni, hogy sikerült-e egy két dolgot megjavítanod, és ha igen, akkor mi mennyibe került?


Válaszod előre is köszönöm

2014. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!