Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Ticoban hol lehet...

Daewoo Ticoban hol lehet megtalálni a hőmérséklet jeladót? Merre keressem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Aztán melliket? Motor, külső hőmérséklet vagy mi ?
2012. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a motor hőmérséklet jeladó kellene :D
2012. nov. 23. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát azt én még csak a motorblokkba becsavarva láttam.

Ott kell lenni valahol...

2012. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Napkiraly ***** válasza:
Nekem nem dereng ilyesmi a blokkból. Ha jól emlékszem a karburátoralatti beömlőcsőre van csavarva (azon is átmegy a hűtővíz,tudom,mert szétszedtem), de alul, nem fogsz hozzáférni. Mi a baj? Nem hiszem, hogy a jeladód romlott el, inkább a termosztát (amiatt nem emelkedik a mutató)
2012. nov. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Napkiraly ***** válasza:
közben eszembe jutott, tényleg ott van ahol mondtam, a karbi alatt. Nagyon nehéz hozzáférni, de cserébe kettő darab van belőle (elég picurka, asszem 8-as feje van). Kettő darab vagy egymás mellett, de csak a jobb oldalira van rádugva a kábel (a bal oldali szerintem a klíma miatt van), ha átdugod a jobb oldaliról a kábelt a bal oldalira, akkor kiderül hogy rossz-e
2012. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Napkiraly ***** válasza:

[link]


A hátoldali kép közepén, a vákuumkamra mellett látsz egy üres érintkezőt, mögötte egy másikat,amire kábel van dugva,arról van szó.

2012. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!