Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megérné 1. kocsina...

Szerintetek megérné 1. kocsinak dízel I-es vagy II-es Golfot venni?

Figyelt kérdés

Leginkább az alacsony fogyasztása miatt gondolkodom ilyenben és mert olcsón hozzá lehet jutni. Azzal nem lehet bj, hogy a legtöbb meghirdetett autó 300e km körül van hirdetve? Azt hallottam, hogy a Golf moorok sokat bírnak.

Olyan kocsit szeretnék, ami nem eszik sokat és nem is kell mindig szerelőhöz hordani. A másik amin gondolkodtam, egy dízel 80-as Audi, már az újabb, nem az a full szögletes. Melyik lenne a jobb választás? Melyik mennyit eszik? És melyik a megbízhatóbb?


2012. nov. 26. 21:00
 1/4 A kérdező kommentje:

Nekem az Audi jobban tetszene, de mind2 dízel változata elég gyenge. Van valami módszer, amivel lehet a teljesítményét növelni, de a ogyasztása nem nagyon nő meg és a teljesítmény növelés maga sem lenne túl drága?

Azt szeretném, ha 7-8 liternél nem fogyasztana többet. Esetleg városban lehet a 9 liter a max.

2012. nov. 26. 21:02
 2/4 schocko ***** válasza:
Vegyél valami újabb japánt vagy koreait gázzal, mit akarsz egy 30 éves autóval?...
2012. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon le vannak ezek már élve. Ritka a jó állapotú példány.
2012. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A VW-k mindig sokkal drágábbak, mint a hasonló állapotú egyéb autók. Tapasztalataim szerint pedig nincsen sok alapja. A családban volt több vw is, és egyáltalán nem volt megbízhatóbb, mint pl. a hasonló korú suzuki.

Az audikról hasonló a véleményem. Ott is csak a márkanévért kell egy rakat pénzt megfizetned.

Ennyi pénzből én is inkább egy 17-18 éves benzines japán autót vennék. Általában nem nagy a fogyasztásuk, és nem olyan lomhák, mint a régi dízelek.

2012. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!