Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány voltot termel maximálisan...

Horvistvan kérdése:

Hány voltot termel maximálisan egy 50-es robogo generátora fesz-szabályozó nélkül?

Figyelt kérdés
Tudnám e használni egy robogó fesz-szabályozóját egy 207-es Babettához. Mérésem szerint a babszi ful gázon 60V-70V között ad le áramot. Ledesre szeretném átszerelni. Köszönöm!
2012. nov. 28. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
a V nem az áram mértékegysége
2012. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Fesszabályó nélkül 60 volt körüli feszültséget állít elő.
2012. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a bakikkal együtt is érthető volt a kérdés. Köszönöm szépen a segítséget, hasznos volt!
2012. nov. 28. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik 50es robogóban sincs generátor!!! Annak más a működési elve, váltóáramot állít elő (amit utána egyenirányítanak), kell neki gerjesztés stb. Lendkerék mágneses töltés van bennük igazából! A V meg feszültség , nem áram. Mit szeretnél LED-esre átszerelni?
2012. nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan a első lámpába vettem led"izzót" meg a hátsóba. Plussz vettem hozzá 4 led-es indexet is. Azért akarom led-esre megcsinálni mert a váltóáram fejlesztője a két izzónál többet már nem bír el (21W; 5W).
2012. nov. 29. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!