Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
van egy 1992es maruti 800-asom eddig nem volt vele gond de kb 2 hete megadta magát...már vettem bele új aksit, kitisztítottam az ac pumpát, a karburátort is teljesen még úgy gyertyák is vannak de nem indul el...az önindító csak szenved tolásra se indul, tegnap el kezdtem vele gurulni városba rajta volt a gyújtás 60km/h-nál beraktam sebességbe kuplung fel de semmi csak pöfögött meg durrant egyet a kipufogó....most már csak a gyújtás megszakítóra tudok gondolni már rendeltem egyet elvileg ma jön meg de ha azzal se lesz jó szerintetek mi a fene baja van?
2012. dec. 1. 07:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha durrant egyet, akkor szerintem a gyújtással van baj. Vagy túl korán, vagy túl későn van szikra szerintem. A gyújtás megszakító segíthet a bajon, de ha nem, akkor csak be kell állítani.
2012. dec. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cseréld le a gyújtás-főkábelt,valószínűleg az ment el sz@rni,különben beindulna...
2012. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!