Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha yz 85 re lámpa? Módja?

Yamaha yz 85 re lámpa? Módja?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni yamaha yz 85 04 es motorba lehet világítást építeni?Generátor belefér? Vagy ha nem mi módja van világítást tenni rá? Azért kell a lámpa hogy este lássak vele erdőben. Irányjelző nem kéne csak E/H lámpa Na milyen módok vannak? Hallottam olyat is hogy ledlámpát tettek wr fejidomba az jó

megoldás mármint egy led elemlámpát beleépíteni és mikor lemerül elem csere simán bír 1-2 hónapot hátra meg wr kacsafarokidom és abba is led úgy jó megoldás? vagy lehet generátorral? Mert úgy hallottam nem fér a vázba bele. Endúrót azért nem veszek mert azok gyengébbek mint a cross. Köszi. előre is!

Vagy más mód?



2012. dec. 2. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

"Azért kell a lámpa hogy este lássak vele erdőben."

Akkor minek a hátsólámpa? Ne kamuzz itt!


Amúgy 300 USD alatt megvan minden a generátorhoz:

[link]

2012. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fejidom aztán ha elfér akkor mögé egy aksi. álltalában ezt szokták csinálni. Lemerül töltöd kész. Amugy egy 125-ös enduro persze nem egy jamaha dt, de az enyém simán veri a 85-et elhiheted.
2012. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


"Azért mert ha néha útra megyek ne basszon el a kamion tudom szabálytalan de néha muszály (sic!)"


A bozótosban sem szabad közlekedni krossz motorral, csak zárt pályán szabályos...

:)

2012. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!