Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 700-800k között normális jármű?

700-800k között normális jármű?

Figyelt kérdés
Mostanában tervezek autót venni 700-800e ft között eddig 4es golfokat nézegettem ezt néztem ki [link] de nem akarok mellé nyúlni nem tudom van.e valami hibájuk a golfoknak...vagy mondhatok más autót is azért néztem golfot mert családban van az egyik rokonnak és nekem nagyon bejön de mást is meghallgatok. 800k van félre téve autóra hitel is szóba jöhet de max 1 év és havi 30-40 szóval 1.1m ig mehet az ára
2012. dec. 4. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A Golf jó választás, megbízható jó kis kocsi, de próbálj meg hitel nélkül kocsit venni, ha már van 800ezred. Viszont az átírásra meg a kötelező szervízre is kelleni fog pénz. De a Golf jó lehet, viszont hitel nélkül nem nagyon tudsz venni.
2012. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó választás lenne, mert ebben még a régi 90 lovas dizel van, ami amellett, hogy nagyon keveset eszik, jól is megy, és azt mondják, hogy ez a motor széthajthatatlan. A PDTDI-kel szoktak már problémák lenni.
2012. dec. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Miért akar mindenki Fosvágent venni?
2012. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert megbízhaó jó kocsi. De akkor miért nem jánlasz jobbat? Így nem valami hasznos a válaszod.
2012. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már muszáj német, akkor G Astra. Pont ugyanolyan jó, csak nem kell beállnod a sznobok közé, és nem veszel emblémát nagy pénzért.
2012. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!