Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy féltengely csukló átlagosa...

Egy féltengely csukló átlagosan hány km-t bír ki?

Figyelt kérdés
Egy barátom 4-es Golfját ma vontatni kellett, mert megállt neki. Nemrég vette használtan. Van ezeknek valami előjelük, ha már kezd gáz lenni?

2012. dec. 5. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Kopog mint a veszedelem,mielőtt feladja.

Főleg kanyarban. Aki megvárja amíg el is törik,az jónagy ökör..

2012. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, ruhabolti eladó, 120 ezer a fizetése, ha túlórázik jópárat. Nem volt rá pénze sajna, hiába hallotta, hogy nagyon kopog, mint utóbb megkérdeztem.
2012. dec. 5. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Intenziv gyorsitáskor is lehet érezni hogy picit rángat.

De amúgy ha nem barom módjára vezet az illető (rugatja ahol lehet) akkor sokáig kihúzza. sajnos ezt igy kilométerben nem lehet megmondani. De pár évig nem lesz vele gondja az biztos.

2012. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja most biztos olcsóbb lesz így megjavítani...Mindig drágább a javítás, ha későbbre tolja az ember.
2012. dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 taki9333 ***** válasza:
lehet talpas hiba ha kopog, nem feltétlen féltengely, na meg még szilent is ugyhogy szerelőhöz kell vinni hogy biztosra tudjátok a hibát nehogy valami mást cseréljen ami jó és hiába adta ki a pénzt érte
2012. dec. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aznap, vagyis tegnap voltunk szervizben, elhúztam neki. Hát 32 ezerbe fájt maga a féltengely csukló, persze bontoból, plusz 10 ezer a munkadíj.
2012. dec. 6. 14:12
 7/7 Bajer ***** válasza:
Gyorsuláskor jobbra-balra rángatta a kormányt, jard megállított, hogy a bal első láthatóan himbilimbizik, ezért nagyon óvatosan mertem csak menni vele, de tolatva rámentem a bal elsővel egy 10cm-es kőre és ekkor nagy kattanás, kajak eltört. Több ezer km-t bírt, pedig utángyártott volt.
2012. dec. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!