Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Gilera Runner Sp 50 vagy...

Új Gilera Runner Sp 50 vagy Új Yamaha Aerox 50?

Figyelt kérdés
Most akarok új robogót venni. Nem tudom melyiket. Én runnert választom de megkérdezlek titeket
2012. dec. 5. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Aerox!

a gilerákat már kinában gyártják, persze ez nem azt jelenti hogy mostmár a gilera szar de azért mégis csak MADE IN CHINA, mondjuk ma már az aerox is csak átutazóban látta japánt...

2012. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Runner!

Az elsőnek:Mindent kínában gyártanak,és raknak össze,csak mi vagyunk azok akiknek a szemetet is legyártották,most már vannak dolgaik amik kimondottan mínőségiek többnyire köszönhető az ipari kémeiknek...

Bakker most nézem hogy ez az új soros kéthengeres vízhűtéses 2t.Ez egy jó választás.remélhetőleg nagyobb dugók vannak benne és vissza van fojtva a teljesítmény.Tuti jó kis gép lehet.Egy ilyen odaveri az összes kis 50-est szerintem...

2012. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"a gilerákat már kinában gyártják"


Én azt hallottam, hogy a Yamahákat is ott.

2012. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Takumi ***** válasza:
Aerox.
2012. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Ne vegyél újat.Hamar kifogod nőni és nagyot esik az ára,nem fizetik meg azért mert "csak" két éves.
2012. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Tudni illik igen Kínában gyártanak mindent,de ez nem jelenti azt hogy rossz a minőség.

Ez úgy működik hogy japánból kapják meg a termékek a minősítési tanusítványt ,gogy milyen szabványokban felel meg stb stb.Szóval tehát a gyártósor Kínában van, a mínősítéshez átszállítják mondjuk japánba,onnan konténer és irány a nagy világ.

Hogy a jamahát is lehet hogy már Kína gyártja,meglehet,sosem tudhatjátok...

2012. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Takumi ***** válasza:
A minarelli ami az Aeroxban van faék egyszerű mindegy hol készült.
2012. dec. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem másabb a gilera blokkja sem,csak ott annyi a plussz hogy van vízhűtés ami sokkal jobbá teszi a moci menet tulajdonságait.
2012. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aerox.
2012. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Nem másabb a gilera blokkja sem,csak ott annyi a plussz hogy van vízhűtés ami sokkal jobbá teszi a moci menet tulajdonságait."


Aerox is vízhűtéses

2012. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!