Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek a...

Milyen autót vennétek a helyemben? Városi használatra, takarékos fenntartással.

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, lány.


Egy nálam idősebb Suzukival járok jelenleg. Viszont jönnek a mínusz fokok és több, mint valószínű, hogy nem fog beindulni...


Szerintetek milyen autót vegyek? Milyen ajánlanátok? Árban 300-700 ezer forintra gondoltam. Elsődleges szempont a kevés fogyasztás és a megbízhatóság (kicsi szervízigény stb.).


2012. dec. 6. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor aksit vegyél szerinte,olcsóbban kijössz:)
2012. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dízel astra, vagy golf
2012. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Add el azt a vacak suzukit, akkor lesz 750 ezred autóra! Annyiból már tudsz venni valami jó kis toyotát, vagy Mitsubishi Galantot
2012. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyit ér egy 20 éves Suzuki szerinted,te agyaggalamb? ?
2012. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A galant az nagyon is egy nőnek való autó,főleg városba!A disel is nagyon jó városba,csak ráég a kipufogóvisszahüttőre a motyó,mert nincs rendessen meghajtva.

Na ennyit az előzőkről.


Szerintem azt mérlegeld előbb,mire kell.Ha nincs család,gyerek stb,nem pakolsz,akkor pl egy C corsa megteszi.Kis benzin motorral,de ha lehet 16szelepessel.8szelepessek gyengék,nagyon pörgették őket.Kicsi,nagyon jó a szervó,könnyü parkolni.

Ha esetleg család van,akkor már valami nagyobb kell,de ahhoz már nagyobb motor is.500ért már 10év körüli autókat kapsz.Ezek se ujak,de legalább fele annyi idősek mint a suzukid.:)A lényeg,ha sokat használod városba,szerintem jöbb a benzin

2012. dec. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egy Suzukit nem tudsz karbantartani, akkor minek neked másik autó?!
2012. dec. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Suzukit vidd el szerelőhöz és megúszod szerintem egy aksi cserével ami max 20ezer forint. Ha egy Suzukira (gondolom öreg Swift) nem tudsz vigyázni, ami a világon a legigénytelenebb autó, akkor egy modernebb, összetettebb autóra még úgy sem. Amúgy elég tág árkategóriát adtál meg.

300ezerért én a Suzuki Swiftet tartom a legjobb választásnak: [link]

De 700ezer körül már egy IV-es Golf lehet a jó választás vagy egy Ford Fiesta.

2012. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert lemerült az akkumulátor a Suzimban, még nem veszek másik kocsit.
2012. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te agygalamb, a kérdező irta hogy 700 ezre van, ehhez tanácsoltam, hogy adja el a suzukit és akkor lesz 750 ezre, tehát max 50 ezerért adja el azt a 20 éves suzukit!
2012. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!