Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtan 1.5m-ig milyen...

Használtan 1.5m-ig milyen autót vennél városba? Fogyasztás nem számít, inkább legyen dinamikus, és extrákkal felszerelt.

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 23:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#8: Zavart érzek az erőben, pont a Mondeo van frissen behozva amit linkeltél. Egyébként szervizkönyves mindkettő, úgyhogy vagy annyi van bennük, vagy gyártottak egy szervizkönyvet hozzájuk. A fapad kivitel meg ugyanúgy fapad Golfban meg Mondeoban is, mindkettőt többfajta felszereltséggel árulják, ennek sincs értelme.


Műszakilag jobb konstrukció a Golf, kevesebb típushibája van. A Mondeo pedig nem kifejezetten városi autó, ahogy a Laguna sem, más kategóriába tartoznak, úgyhogy nem jók összehasonlítási alapnak sem, a Passattal vannak egy kategóriában, a Golfhoz a Focust lehet hasonlítani.


Nem személyeskedek, csak nem áll össze amit írsz. De én részemről le is zártam, ne offoljuk szét a témát, ha gondolod privátban megbeszélhetjük ha máshogy látod.


#10: Az 1.4-s motorral egyáltalán nem mondanám dinamikusnak, az pedig alapfeltétel a kérdezőnek. A biztosítás és a súlyadó minimálisan több, ahogy a fogyasztás is ,viszont nagyon sokat számít az a plusz 27lóerő az 1.4-hez képest, azért majdnem 1,2tonna.

2012. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

AUTÓNAVIGÁTOR.HU - Vételi tanácsadó


Alsó középkategória: VOLKSWAGEN GOLF V (2003-2009)

Pozitív: Masszív karosszéria, jó helykínálat, igényes futómű, magas presztízs, jó értéktartás.


Negatív: A leggyakoribb 1,4-es és 1,6-os motor gyenge és sokat fogyaszt. Ingadozó gyártási minőség, drága szerviz.



AUTÓNAVIGÁTOR.HU - Vételi tanácsadó


Középkategória: FORD MONDEO (2000-2007)

Pozitív: Remek ár-érték arány, tágas beltér, zseniális futómű, élvezetes vezethetőség.


Negatív: Nem túl jó értékállóság, zavaró szélzaj, nagy kerékkel rázós, eleinte csupán átlagos kidolgozási minőség.


mr.flash, hogy-hogy nem béjemvét ajálgatsz? pedig már megszoktuk, hogy minden kérdésnél agyba-főbe dicsöited, isteníted a már említett márkát. vagy tán irigykedsz, hogy a kérdező 5ször jobb béjemvét tudna venni mint a tied? amugy már annyira unalmas vagy, hogy azt kis sem tudom mondani a bmw-vel együtt

2012. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és nyugi :)


Igen, azért írtam, hogy számít a felszereltség, mert tudom hogy mondeobol is van fapad, golfból meg automata váltó bőr ülés stb.


A fogyasztást azért írtam, mert nem megyek annyit, hogy 1.0-ás swiftet vegyek és mindenhova lendületből tudjak csak menni 6 literes fogyasztással, inkább kérjen 8-10 litert, de mozgassa rendesen a kasztnit. Ha nem városba rövidebb utakra kéne, biztos valami dízel lenne a nyomaték miatt.

2012. dec. 7. 16:23
 14/19 anonim ***** válasza:
Bezony, irigykedek, és a BMW fizet havi 3milliót hogy reklámozzam őket, a homlokomra is propeller van tetoválva, és minden második mondatom az hogy "a BMW k*rvajó". :)
2012. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
felölem játszhatod itt a fejed attol függetlenül még szánalmas maradsz... egy használható mondatot még nem irtál le szakmai kérdésnél de azt már százszor , hogy vegyíííl béjemvét. látszik, hogy tipikus bmw-s vagy. az ilyenek mint te csak lehuzzák a márkát ami már igy is levan
2012. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

1. Nem ajánlgatok mindenkinek BMW-t. Ahogy például most sem. Azért nem akarsz belémállni hogy F Astrát meg Swiftet is szoktam?

2. Légyszíves indokold meg hogy mi bajod van a szakmai kérdésekre adott válaszokkal?

3. Nemtudom milyen problémád van, de elég sokat elmond a személyiségedről az hogy offolva, fröcsögve közlöd hogy problémád van. Ott van a privát üzenet gomb az ilyenekre, szerintem senki nem kíváncsi rá, maximum én.


Részemről ennyi, ha valami problémád van akkor légyszíves PRIVÁTBAN közöld, megígérem hogy válaszolni fogok, de nem szeretnék offolni.

2012. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A km óra állásról akkor ne beszéljünk érvként, mert mindkettő eléggé kérdéses, inkább a 2 típusról általában szeretnék.

Pont ezaz, hogy a Mondeo nem is hasonlítható a Golfhoz annyival kényelmesebb, jobb, nagyobb. Egyszerűen autóként többet nyújt. Nem véletlen került újan 2 millával többe a sznobéria feláras autónál is. Azóta pont ezért egyenlítődtek ki az árak, mert mindenki fosvágent akar, no meg nálunk a nagy autó nagy mumussá válik.


Kedves kérdező: ezen kritériumok szerint neked a Mondeo, Vectra kategória való benzinesben, ezekből válogatnék.

2012. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
VW miért lenne sznobéria?
2012. dec. 7. 18:13
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerinted nem az? Már itt is észrevehető, hogy akármi történjék, tuti, hogy egy VW-t fognak ajánlani. Az sem érdekli az embereket, hogy a VW már régen nem az, mint volt, de az ára, na az megmaradt. A rendszerváltás után kialakult a magyarban, hogy a fosvágen az isten, és ezt a mai napig nem tudta elfelejteni. Benne vagyok a témában, és gusztustalan árakon kelnek el a fosvágenek, mert ezekre van kereslet.
2012. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!