Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebből lehet komolyabb problémám?

Ebből lehet komolyabb problémám?

Figyelt kérdés

A multkor a motoromról elhagytam egy hasonló táblát:

[link]

A motorhoz minden dokumentum megvan rendszámtábla stb.

A rendőrök büntethetnek,hogy nincsen meg?



#rendőr #motor #Nyaktábla
2012. dec. 9. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát annyi hogy németül van és semmi nem érteni, szóval ez elhanyagolható, mert úgyis a papírra kiváncsiak, de ha teheted igyekezz pótolni a táblát. Bontásból stb
2012. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a vázba bele van ütve a vázszám akkor az a mérvadó nempedig ez.

Szóval nem gond ha elhagytad, lényeg hogy minden más rendben legyen.


Egyébként legtöbb régi motorhoz lehet venni ilyen utángyártott táblát. Aztán abba bele kel ütni az adatokat és mehet is a motorra.


Egyébként milyen motorról van szó?

2012. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem problémát jelenthet de csak akkor ha magyar pappíros,ha kintről hoztad be a mocit akkor nem kell eredetvizsga hozzá.Ha magyar okmányos a gép és átakarod iratni valószínüleg megbukik a dolog az eredetvizsgán.

Egy ilyen tábla pótlása tuti procedúra.Műszakisnál kellene érdeklődni hogy hogyan lehet pótolni vagy az okmányirodában.

Üdv!

2012. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van a vázba is ütve szám akkor az az elsődleges azonosító. Ilyen esetben nem foglalkoznak a hiányzó adattáblával.

Ha nincs vázszám akkor nem megy át eredetvizsgán.

2012. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a segitséget.
2012. dec. 28. 05:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!