Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet valami komolyabb egészsé...

Lehet valami komolyabb egészségügyi problémám, ha holnaptól számított három napig csak kenyéren és vízen élek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
igyál tejet is mert abban szinte minden vitamin megtalálható..
2011. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jah és 17/F azt elfelejtettem
2011. ápr. 23. 23:54
 3/8 anonim ***** válasza:

És mi vesz rá erre?

Azon kívül, hogy marha éhes leszel, fáradt, erőtlen és emészőrendszeri problémáid lesznek, sok bajod nem lesz valszeg, de akár lehet is.

az egyetlen elfogadható mentség ilyen hülyeségre, ha éhezel, viszont húsvétkor biztos van aki megszán, rokonokat, ismerősöket amúg is végiglátogatja az ember, stb.

2011. ápr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán túléled.
2011. ápr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ki vagy te?Jézus?.:|
2011. ápr. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én rákattantam egyszer egy bizonyos kiflire. Olyan finom ropogós, belül tömör puha, és még forrón adták hajnali négykor a pékségbe. Vettem néhányat és egész nap azt ettem. Mellé a kávémat ittam, vagy vizet. És úgy elteltem vele délután négyig, hogy utána már nem is voltam éhes. Pár hétig elvoltam ezzel a lakomával, csak hétvégén ettem mást is.


Én nem éreztem, hogy bármi bajom lenne, de gyógyszerfelírás miatti vérvételen kiderül, hogy fehérje és vas hiányom is van, ami még nem vészes, de még pár hét és komolyabb rosszulléteket is okozott volna.


Szóval nem csinálok még egyszer ilyen egyoldalú táplálkozást, akármire is kívánok rá.


De hát három nap alatt szerintem semmi bajod sem lesz.


Amúgy miért csinálod ezt? Ha nincs pénzed így hónap vége felé, azt értem, de szerintem inkább menj el locsolkodni (ha fiú vagy), és akkor úgyis csurran cseppen egy kis szendvics, süti meg egyebek. :)

2011. ápr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, fiú vagy, előbb nem olvastam figyelmesen. Akkor irány locsolkodni, és lesz kajád. :P
2011. ápr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha nem vagy legyengült beteg, akkor nem lesz


megcsináltad?

2013. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!