Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha sikeres forgalmi vizsga...

Ha sikeres forgalmi vizsga után megkapom a papírt, amivel az okmányirodába kell mennem akkor ott kapok valamilyen ideiglenes jogosítványt amíg az "igazi" elkészül?

Figyelt kérdés

2012. okt. 3. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Esetleg Pesten a Központi Okmányirodába ha van lehetőséged elmenni ott gyorsan kész, nekem másnap már a kezemben volt.
2012. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És egy kisebb város esetében ez mennyi idő lehet?
2012. okt. 3. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb 1 hét.
2012. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos több mint egy hét.. A legtöbbeknek a kisvárosokban 3-4 hét... Tudom mert nekem is volt már, sok barátomnak így volt..
2012. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kapsz, de sz.rt se érsz vele, A és B kat. vizsgám után is megmondták, hogy ne vezessek vele, mert jó eséllyel nem fogja elfogadni a rendőr. Egyébként egy A4-es papír az az ideiglenes "jogosítvány", rajta van a fényképed, az adataid és hogy sikeres vizsgát tettél, mégse vezethetsz vele. :-/
2012. okt. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha még nem volt előtte más jogsid, akkor csak akkor vezethetsz, ha megkapod a rendes kártyát. Ha volt előtte más kategóriára jogsid, akkor AZT/AZOKAT a már meglévő kategóriákat vezetheted az A4-es adatlappal, de a most megszerzett kategóriát csak akkor vezetheted, ha megkapod az új kártyát, amibe már be lesz ütve.
2012. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Azért ez nagy szemétség. Nagy nehezen megtanulok vezetni aztán meg heteket várjak. Van olyan aki addigra elfelejt vezetni.
2012. okt. 6. 16:39
 8/8 anonim válasza:
Tegnap vizsgáztam,sikerült.:)Azt mondta az egyik rendőr ismerősöm hogy ez rendőr függő van aki elfogadja az igazolást,van aki nem.Én is vezetni akarok az igazolással,hogy azért belejöjjek mivel más kocsi stb,illetve nem akarok "kijönni" a vezetésből.Nem nagy városokba akarok vezetni,csak itt a környéken(15Km-es körzet).
2012. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!