Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha jog aksi tartója...

Yamaha jog aksi tartója eltört, mi az alkatrész neve, hogy lehet az aksit rögzíteni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,


habár a nevét nem tudom, de leírom, hogy én mivel oldottam meg. Mivel hegesztő vagyok, így nem volt nehéz (aki még soha nem fogott hegesztőpisztolyt annak is menni fog, egy kis gyakorlással). Csináltam az aksira egy fél téglalap alakú lefogatót, egy egyszerű zsanérral. Majd egy tizes csavar + anyával lefogattam ezt a tartót. 3 éve kiválóan tartja, még meg se mozdult. Mikor még nem volt meg ez a lefogató, hiltiszalaggal egyszerűen rászorítottam a vázra.

2012. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Azt hittem bonyolultabb, de aztán láttam, hogy mi az ami megtartja az egészet, megy a zöldkéz!
2012. dec. 13. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!