Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Írnátok néhány elegáns autót?...

Írnátok néhány elegáns autót? (Mercedes, BMW, Audi kizárva)! Olyanokat szeretnék, mint az előző Jaguar XJ, vagy a Thesis, melyeket nem az agresszivitással akarnak eladni.

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 13:28
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
64%
Utolso te miert itt proli parasztkodsz?
2012. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom én sem mit pattog, nem ismer, de máris játssza az agyhelyét. Gratulálok neki, szép bizonyítvány.


Azért zártam ki a Mercedest (ültem már W220-asban - csak a nagyon kedves emberek lelki üdvéért írtam ezt le), mert azok modelljeit ismerem, és mert van pár agresszív változata, én nem ezt a fajta "eleganciát" keresem. Ha ezzel valakinek baja van, az már az ő gondja.

2012. dec. 18. 22:53
 13/23 4165 ***** válasza:
91%

Kedves előttem szóló! Nekem Suzkám, de imádom a MB-t. Ne bántsátok a Suzit. A sznob parasztok autója amúgyis a "Tália".

A kérdésre válaszolva: Egy S-Klassetől nem kell visszafogottabb. Anyagilag is barátibb, mint egy angol vagy egy olasz. A francia és olasz autók inkább extravagánsak. Az eleganciát nélkülözik.

Elegancia+kényelem=MB

2012. dec. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Farkas Bálint válasza:
Lancia Thesis-ből az utolsó évjáratokat ajánlom azok elég jól sikerültek, ja és nagyon egyedi és stílusos autó meg természetesen gyönyörű is! De én inkább a Lybra-t választanám mondjuk ezt: [link] Amúgy nem kell félni az olasz autóktól, csak szervizelni a Maranello és Modena szervibe vidd ők a legjobbak. Egyel merészebb választás a francia és a angol autók tömkelege. Ha mindenképpen angol akkor vagy a Ford-os vagy a legújabb Jaguar-okat tudom ajánlani. A többit (talán a Az utolsó évjáratos Rover 75-t leszámítva, ismerősömnek is olyan volt 1.-as turbó és soha semmi baja nem volt a kötelezőkön kívül) messzire kerüld el szerintem, de ez szubjektív dolog.
2013. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 f5tiger válasza:

[link]


Apámnak ilyen volt. Én elegánsnak tartottam és visszafogottnak.


Remélem segíteni tudtam.

2013. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Még, az Audi kizárását megértem, de a BMW és Merga.


DE! Bentley, Lincoln Navigator, újabb Cadillac Escalade, vagy Chevrolet Suburban.

2013. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Érdekes a Linoln Town Car-t senki nem írta, pedig szerintem nagyon elegáns, szép autó. Na abból aztán biztos nincs "agresszív" változat!
2013. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Lexus.
2014. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Mercedes c osztaly

Elegancia amirol egyikeben szol

Nem biztos hogy igazabol ismered a mercedest mert akkor nem zartad volna ki.

2014. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Cadillac Fleetwood
2014. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!