Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon gáz, ha egy fiú/férfi...

Nagyon gáz, ha egy fiú/férfi egy matizzal jár?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz ha egy fiu busszal jár?
2012. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Miért lenne az? Matizod van? Ha neked jó, elférsz benne, akkor jó és nem ciki. Örülj neki, hogy egyáltalán van kocsid :D
2012. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Azokban az esetekben ha, kölcsön van, nincs pénzed még csak a teljesítmény/minőségen belül, más márkára és típusra, mindezek mellé ha családi autó, Nem ciki

Viszont ha telne vagányabb nagyobb kocsira, akkor igen kicsit kellemetlen


Most ez olyan hogy mindenki isteníti a simsont pedig már idejét múlt, erre mégsem vesz senki egy jó nagytestű robogót

2012. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Buszmegállóban fagyoskodni, buszon nyomorban utazni, koszban, régi öreg vackokon,, bűzben minusz 10 fokban meg átszállni csomószor meg gyalogolni jobb?
2012. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Manapság buszozni sem ciki. Autóval járhat, ez már önmagában nagy királyság:))
2012. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Jézusom...vannak ettől rosszabb/kisebb autók is, ez legyen a legnagyobb gondod. De tudod,ettől kisebb autó is létezik, beleraksz 1000ft -ért, egy kindertojásban találtam táblát, fogd fel poénosan,nem tragikusan.
2012. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jóaz. Örülj hogy van. Ha meg épp nem kell zsebreteszed. Vagy ha nincs hely megfordulni szólsz 1-2 havernak aztán arrébb teszitek :D Szóval praktikus XD


Amúgy én is járok néha anyám matizával. Azt leszámítva hogy a tükröket nem lehet úgy beállítani hogy szépen kényelmesen ülve(meg úgy ahogy kellene) lássak is valamit meg alig bírok be meg kiszállni, meg a könyökömnek mindig útba van az ajtó meg 80-nál mindig keresem az 5.-et(aztán rájövök hogy már abba van...) semmi gond nincs vele :)

2012. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ismerősöm egy kispolskival jár 210cm és 145kiló. Mindig kiröhögöm mikor kiszáll és erre mindig azt mondja hogy én ezt az autót nem viselem hanem használom! Pedig lenne pénze rá mivel az udvaukban áll 2 kombájn, 3 traktor és vagy 10 pórkocsi.... Tehát a matíz sem ciki.
2012. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt bírom hogy általában az fikázza a másik autóját akinek bérletre/vagy arra sincs pénze. Ne foglalkozz ilyenekkel, elvisz A-ból B-be és legalább ilyen időbe nem kell buszra várnod.
2012. dec. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Evele123 ***** válasza:
Szia, én és a párom egy Suzuki Ignissel járjuk a várost és sokak szerint az is ciki, de engem nem érdekel. Mások véleménye alapján választottad ki életed párját is? Mások mondták meg, milyen munkát végezz? És még sorolhatnám. Nem kell foglalkozni, ki mit gondol az autódról, sokak csak irigységből fikázzák a másik kocsiját. Amire használja az ember, hogy eljusson egyik helyről a másikra, az számít, nem mások véleménye. Az autó szabadságot ad és függetlenné tesz a MÁV-tól, BKV-tól stb-től.
2012. dec. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!