Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon gáz, ha egy fiú/férfi...

Nagyon gáz, ha egy fiú/férfi egy matizzal jár?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 21:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Másnak még arra sem futja. Jó az. Itt a faluban is volt 1 komának, de sosem fordult meg a fejemben, hogy "gáz" lenne.
2012. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Néha használom a barátnőm Matizát, és sosem éreztem magamat kellemetlenül benne, jópofa kis autó szerintem. Egyszer egy cégvezetőknek szóló konferenciára is azzal mentem el, kíváncsian várva a parkolóban a megvető pillantásokat, de semmi ilyet nem tapasztaltam.
2012. dec. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Viszonyítás kérdése. A semminél sokkal jobb.
2012. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, sőt városban kimondottan praktikus, én egy 6,5 M-es furgonnal járok, tudod milyen nehéz azzal parkolót találni...
2012. dec. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy általában prémium kategóriás autóm volt, egyszer vettem egy Ford Fiestát, tudom az csak kisautó és nem mini, de valahogy nagyon megszerettem ezeket a kis autókat, főleg városban, igaz volt, hogy hosszabb útra is mentem. Volt egyszer olyan, hogy át tudtam menni egy középen lezárt utcában ilyen forgalomterelő beton virágágyások vagy mik között amikor dugó volt és mindenki állt, nem is igen siettem, de tök jó volt ott elslisszolni. Konkréten olyan soxor előfordult,hogy éreztem egy-két helyre valóban nem tudnék beállni a nagyobb autómmal, de azzal be tudtam. Azon kívül - 1.4-es - utánfutót is jól húzott. Lehet veszek még majd ilyet dieselben.

Ha jól érzed magad benne, akkor tuti nem gáz. Csak egy baj van, hogy az ilyen autók itt Pesten mintha láthatatlanná tévő festékkel lennének lekenve. Nemigen "veszik észre" őket olyan emberek, akiknek magukkal is sok problémájuk van még, vagy csak nem találták még még az autón az ülés magasság állítást és úgy próbálnak kilátni a kormányuk mögül.

2012. dec. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!