Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó aksi? Baja lehet vagy...

Autó aksi? Baja lehet vagy esetleg más a probléma?

Figyelt kérdés

Suzuki Swiftem van, nem tudom mennyi idős az aksija, 4 év tuti van. Hidegen pöccre indul (3 nap után is), de ha melegen indítom (pl 10 percet parkolok) akkor olyan "gyengén" indul. Olyan halkan, döcögősen. Több gáz is kell neki az elején úgy érzem.

Nem értek hozzá, nem tudom hogy jellemezzem. :)

Baja lehet?

23 l



2012. dec. 16. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem aksi. Ha hidegen indít akkor az jó. Hidegen a sűrűbb olaj miatt nagyobb ellenállást kell legyöznie az indítómotornak, tehát jobban terheli az aksit. Ha ezt bírja, akkor melegen ez nem lehet gond. Valószínübb valami mechanikai szorulás, ami a bemelegedett motornál jön elő. Mielőbb vidd szerelőhöz mert hosszútávon több kárt okozhat.
2012. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az indítómotort kell felújítani. Akkor szokott melegen nehezebben indítani.
2012. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első indításnál még bekapcsol az automata szívató, melegebb motornál már nem, azért döcögősebb.
2012. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!