Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen SZÉP autókat vennéte...

Ti milyen SZÉP autókat vennétek (5-15 év között) 2-3 millió forintból?

Figyelt kérdés
Lehet elegáns, sportos, lényeg, hogy gyönyörű és észrevehető legyen. Illetve olyat ne írjatok, aminél könnyen előfordulhat, hogy otthagy valahol.

2012. dec. 17. 09:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Lehet nem a legfeltűnőbb, de vw csak drágább, nem jobb, nem mondtam hogy az audi nem jó, az is lehetőség. néztél már alfa alá? Lehet feltűnőbb, de akkor se kéne ha ütnének.

szerintem meg a skodák szépek, egy superbbel ne mondd, hogy nem lehet megjelenni, én azt vennék. A kérdés meg ez volt.

anyádnak pampogj

2012. dec. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%

Csak nem a lelkedbe gázoltam amikor leírtam az igazságot arról a fostalicskáról???? :DD Mivel konszern ez is VW/Audi alkatrészekből van természetesen, de milyenekből?? A legszarabbul sikerültet teszik bele, amit a minőségpolitika miatt egy VW-be nem tehetnek!!4 Legalább olvass utána mit vezetsz!!

Én vezettem ilyet amikor új volt! A belseje hányás, ocsmány!! De ennél csak az 1.4 75 Lovas motor volt izgalmasabb!! Utoljára a kis Polskimban éreztem ekkora "gyorsulást".


"Alfa nem kéne" Mondod ezt a Skodából, ez megint a tipikus proli szöveg. Nézz már utána miről beszélsz!!!

http://www.youtube.com/watch?v=zON4bWsl2Ek


Anyádnak meg mond meg, hogy legközelebb ha jön DOKK-ba strichelni ne fogazzon, mert kiállítom az elkerülő mellé!!!

2012. dec. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18%

Nem gázoltál sehova, szimplán tahó vagy.

De tudod mit, eszembe jutott: Nissan Skyline méghozzá R34, szép is, gyors is és tuti, hogy észreveszik :-)

2012. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
50%
miért van mindenki lepontozva?? amúgy én ennyiért egy 69" camaro-t vennék de az egy kicsit öregebb mint 15év :DD amúgy az autóválasztás ízlés kérdése ami másnak tetszik az nem biztos hogy neked is tetszeni fog. szerintem keresgélj a hasznaltauto-n ott be tudod lőni mennyi és milyen évjárat között legyen
2012. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Megadom a számlaszámom,küldd el a lóvét, aztán majd megmutatom,hogy mit vettem:)
2015. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ha még él a kérdés, Audi TT
2015. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Seát leon 1P fr !
2017. nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!