Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti F12-nél mit kellene...

Malaguti F12-nél mit kellene változtatni, hogy jobb legyen a gyorsulás, és erősebb legyen a motor?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
gyorsulás: magasabb fordulatra tervezett rezonátor, pl leo vince ha van rá pénzed illetve könnyebb görgők, hogy a variátor azon a fordulaton kezdje a variálást, amire a kipufogó hangolva van.
2012. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

erő meg 70ccm hengerszett és átfúvókázás

első voltam

2012. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Malossi Multivart vegyél bele. (plusz hangold jól be az erőátvitelt, tehát új görgők, szíj, kontrasztrugó, kuplungrugók) Így végsebesség is megnő, gyorsulás is javul, plusz nem fog többet enni és ugyanolyan tartós marad, hiszen a blokkhoz nem nyúltál, csak megfelelően juttatod a kerékre az erőt.
2012. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha veszek rá a variátoron túl egy Leo Vince ZX- kipufogót az is jól fog működni minden beállítással?(Csak mert pár oldalon olvastam, hogy 50-es motorra nem való ez a kipufogó)
2012. dec. 21. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
50esre Giannelli Extrát vegyél.
2012. dec. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És a Leo Vince TT? Azt is rá lehet tenni 50-esre ha jól tudom.
2012. dec. 22. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!