Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót javasoltok első...

Milyen autót javasoltok első autónak?

Figyelt kérdés
Az autó ára max 1 millió lehet, de ne legyen idősebb mint 10 éves. Fiatalos, lehet sportos is.

2012. dec. 22. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Opel Astra G.

Kicsit írhatnál többet. Dízel, vagy benzin, mire lenne használva és hány embernek kellene elférni benne.

2012. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 2003-2004 körüliek kb. ilyen árakon vannak, én pl. Poloban, Ibizában vagy Fabiában gondolkodnék. Ha a fogyasztás nagyon fontos, akkor 1.2-es motorral is választhatod őket, én mondjuk 1.4-es változatban ajánlom.


Mivel mindhárom VW csoportos, ezért a legtöbb alkatrész teljesen ugyanolyan, meg mivel sok van belőlük így alkatrész is akad bőven.

2012. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én valami ilyesmit néznék

[link]

2012. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Benzinest, főként városi használatra kéne.
2012. dec. 22. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Skoda Fabia, Ford Fiesta, VW Golf IV, Renault Clio, VW Polo IV, Nissan Micra, Fiat Punto.

Ennyi jutott hirrtelen az eszembe. Ezeket nézd át. Én minden szempontból a Polo IV-et tenném az 1. helyre, de a többi sem rossz.

2012. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, meglesz! :D
2012. dec. 23. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:

első autónak? tehát a jogsid is ezen akarod finomítani? mert ha igen, vegyél egy szuzukit ötszázért, és nem lesz gondod...


később ráérsz az előttem szólók ajánlataiból válogatni...


érdemes széznézni a nagy tárolóhelyeken...csodát látsz...

2012. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na igen, ez maradt ki a felsorolásomból. Új Suzuki Swift. Még talán jobb választás mint a Polo. Jól tűri a kezdő hibáka, jó strapabíró. Azért mert friss a jogsid, szerintem nem feltétlen fontos egy sz*r autót venni. Ha ésszel vezetsz, eg tudod óvni az autódat.
2012. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!