Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel vecra b autóm van csak...

Opel vecra b autóm van csak érdekel hogy nem mindegyik mutatja az átlag fogyasztást? Mert az enyémnek kijelzője az van rá, de nem mutat semmit. Vagy ezt be kell valahogy kapcsolni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 12:24
 1/4 anonim válasza:
nekem sem mutat ilyet, nem is tudtam hogy lenne ilyen funkciója :D 98/12, 2.0DTI
2012. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pedig én némelyikben láttam,lehet hogy akkor a miénkben nincs beépítve ez az egység :(
2012. dec. 22. 13:24
 3/4 Tubarózsa ***** válasza:

Az enyémbe még kijelző sincs... :) /meg a fordulatszámmérő is lemaradt:D/

üdv.

2012. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A B vectrat legalabb 3 kulonbozo kijelzovel gyartottak(DID: double info display, radio es ido ; TID: TRiple info display, radio ido kulso homerseklet, es MID: multi info display ami az elozoeken kivul mutatja meg a fogyasztast) 2 fele csatlakozoval. felismerni konnyu oket a Did es a Tid 1 soros, a MId 2 soros. Atepiteni szivas oket , le kell bontani a muszerfalat , es bekabelezni. Valoszinu neked tid vagy did van.
2012. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!