Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Fiesta 1.4; 1.6 CDTI...

Lsandor kérdése:

Ford Fiesta 1.4; 1.6 CDTI tapasztalatok? Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sokkal drágább, ellenben semmivel nem jobb, mint mondjuk egy Renault Clio, vagy egy ugyanolyan motorral szerelt Peugeot 207.
2012. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát ez is egy szempont :D
2012. dec. 23. 22:29
 3/13 A kérdező kommentje:
Várom a válaszokat
2012. dec. 30. 06:50
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem próbálj ki egy ilyet (autópályán is) majd egy Peugeot 208-at, Renault Cliot, és eszedbe nem fog jutni mégis Fordot venni.
2012. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 unimax válasza:

Lehet h meg fogtok kövezni!

De nekem volt egy 2003-as fiestám 1.4-es TDCI!

Motorikusan tökéletes az autó!

Semmihez nem kellett nyúlni! A Ford TDC-ik lassan melegedni de ha figyelsz és hidegen nem hajtod, akkor örök élet!

Nagyon sokat jártam vele, szóval még az sem, hogy csak városban használtam!

A Clioról annyit, hogy barátnőmnek az van, meg családban, egy megan mind kettő marhára szerviz igényes,bár tényleg jó vezetni. A Cliot és a Megane-t is megettem gyorsulásban! Végsebességben nem egy erős gép! De nem is arra van tervezve!

Városban 5.6L-rel jártam!

Sajnos egy tőlem független ok miatt csúnyán összetörtem az autót, konkrétan 110-el borultam fel 2,5x.

Egy karcolás nélkül szálltunk ki az autóból! Annyi, hogy másnap volt egy piros folt a vállamon amit az őv hagyott!

Én fordot vennék!

Volt szerencsém sokszor Renaultakhoz, tényleg jó vezetni, de én tuti nem venném meg magamnak! Barátnőmék egy kilincs cseréléséért 120-at fizetett!

Illetve egyik alkalommal, hazajöttem vele és semmi baja nem volt, de mikor el akartam indulni a Clioval csak a tréler vitte el a ház elöl! Peugeot 206-hoz is volt szerencsém, több alkalommal bár nem annyiszor mint a Renaultok, de csupán vezetési élmény nem olyan jó!

Szóval én a Fordot javaslom, úgy, hogy volt szerencsém a fent említett vetélytársakhoz!

De ez az én véleményem!

Szerintem olcsó fent tartani, biztonságos, nem kell sokat szerelni!

2013. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó. Én is a Ford mellett voksolok végül
2013. jan. 11. 21:02
 7/13 anonim ***** válasza:
A Fordban is Peugeot motor van, egyébként.
2013. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 unimax válasza:

Ezt nem tudtam!

Igazából nekem nem volt Peugeothoz sok szerencsém, hogy huzamosabb ideg hajtottam volna!

Nekem a műszaki dolgaival és a motorjával semmi bajom nem volt, csupán nekem nem nyújtott olyan vezetési élményt!

2013. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És képesek arra, hogy ugyanaz a motor a Peugeotban szépen halkan duruzsol, míg a Fordban traktor hangon szól. Nem tudom, hogy a szigetelést hagyták ki, vagy mi lett.
2013. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem az legyen a legkisebb gondom, hogy kicsit hangos. Ha meg úgy van akkor jól leszigeteltettetem
2013. jan. 12. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!