Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift mennyire kicsi...

Lacko1996 kérdése:

Suzuki Swift mennyire kicsi autó? A többi lent

Figyelt kérdés

Én 185 cm magas vagyok kb mennyire kényelmes igy ez az autó?

Átlagfogyasztása kb mennyi?


2012. dec. 22. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

El lehet férni benne, de a fapad verzióban az ülések 200km után már kényelmetlenek. És ezt úgy mondom hogy 190 meg 90kiló vagyok. :)


A fogyasztás meg ugye motorfüggő,az ezres elmegy 5.5-6literrel, az 1.3-as 6.5-7el, az 1.6-os meg elég ritka, de az is megáll 7.5-nél.

2012. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha a Swift II-re gondolsz 89-től 2005-ig, akkor nagyon. Úgy oldották meg, hogy két ember egymás mögött ülhessen, hogy a hátsó ülőlapot bevitték a kerékdobok közé, mint a Trabantban. Még a 4/5 ajtós tengelytávja is 2365 mm. Ennek ellenére el lehet férni ezzel a magassággal, pont a hátsó ülőlap hátra tolása és amiatt, hogy eléggé mélyen ülsz. Azért furcsa a vezetési testhelyzet, de ez szubjektív dolog.

Motort nem írtál. De a németroszági fogyasztási adatokat itt megnézheted: [link]

2012. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Te Lacko, én rohadjak meg nem értelek téged! Egyszer 3-as BMW-t nézegetsz, máskor sportos, fiataos autó, ami lehetőleg sedan és van 1 milliód, most meg fos suzuki?????????????? Nem értem emögött a koncepciót! Előbb döntsd el, hogy mit szeretnél! De javaslom ennyivel ne add lejebb pár nap alatt, kis tartásod legyen! 1 millióért már autót is lehet venni, nem kell neked suzuki!
2012. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem f astrám van, 185 vagyok és teljesen kényelmes elöl, hátul fejtérben mindenhogy(sedan).

Apám munkatársának egy 99-es swiftje van és volt már szerencsém egy párszor vezetni. Az astrához képest nagyon alacsonyan vannak az ülések, úgy érzem mintha a földre ülnék. De amúgy láb- és fejtérben az is kényelmes.

2012. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elférsz majd benne. Alacsonyan vannak az ülések nagyon. Egy keményebb futóművel nagyon gokart feeling. 1.3 8V nálam 5-6 litert eszik.
2012. dec. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is 185cm vagyok. Apán suzukát elég sokat használom. Az ülés alacsonyan van, szóval kényelmesen el lehet benne férni :)

Persze ez a régi swift. Az újakban más a helyzet(vezetni még mondjuk nem vezettem, de már ültem benne párszor) bár az első ülések ott is kényelmesek. De a hátul már nem lehet elférni. Le van rövidítve az utastér...


Régibe meg olyan mintha sportkocsiba ülnél be :D alacsony az egész :)

2012. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz túl kényelmes az biztos.A WagonR -ben jobban elférnél,az ülés magasság is állítható,ráadásul széria a dupla légzsák,ABS.

a swifthez vissza térve a fogyasztása a 2002-2003 között gyártott 1.3 16V swiftnek a legjobb. városi 5 liter, ország úti 3.5-4 liter.(aki nem hiszi járjon utána)

2012. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A rosszmájúak szerint a Swift és a kényelem szó nem fér össze egy mondatban. :D


Én 190cm vagyok. Ezzel a magassággal vígan ellehet benne férni mind elől, mind hátul. Igaz, hosszabb távon már eléggé kényelmetlen benne ülni, de hát nem várok nagy csodát, nem egy luxus kategóriás autóról van szó. :D


Az enyém 1.3 V8

Hosszabb távon 5-5,5 literes fogyasztást is sikerült már vele produkálnom (megfelelő karbantartás mellett).

Az átlag fogyasztása olyan 6 liter. Télen inkább a 7-hez konvergál. :)


Mivel az enyém ferde hátú én csak a csomagtartó méretével nem vagyok teljesen megelégedve. De hát valamit valamiért.

2012. dec. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7, ezt annyira hiszem, mint, hogy a 4-es metro karácsonyig elkészül. De ha bebizonyítod... :D
2012. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1 millából már lehet A8-ast venni :))


Amúgy bármilyen autóban (kivéve Kispolszki meg hasonlók) el lehet férni a kormánynál ilyen magasságal is, csak nem mindig biztos, hogy hátra akár egy gyerek be tud ülni.

2012. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!