Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nem indul az auto...

Miert nem indul az auto valami tipp?

Figyelt kérdés
Reggel inditottam az autot minden jol ment tekert az onindito is de nem indult .Kesobb mintha az akksi lemerult volna nem olyan intenziven "hajtott a motor" ezert az akksit feltoltottem de semmi valami tipp
2012. dec. 23. 09:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
cellazárlatos az aksid sztem.próbáld meg tölteni az aksit 24 óráig és utána betolni a kocsit ! NE BIKÁZD HA VAN FEDÉLZETI COMPUTERED !!
2012. dec. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha tekerte e motort, akkor ott más gond (is) lehet.
2012. dec. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet bikázni egy "computeres" autót ?
2012. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet bikázni egy fedélzeti szgépes autót. Mért ne lehetne?? Ugyanazt az áramot adja a bika mint egy töltött akku, vagy másik autóról 14.5V generátorfeszültséget ad. Aki nem ért hozzá minek ijesztgeti a másikat??
2012. dec. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elindult, elmentem vele boltba majdnem hazaertem, mikor beraktam 4 -be elkezdett "fulladni" leis allt es nm indult..
2012. dec. 23. 10:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem tölt a generátorod...
2012. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem az aksid csak a sok önditózást nem birta/semmi baja/elöször ha benzines a gyujtásrendszert és az üzemanyagellátást kell ellenörizned
2012. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bartagabee válasza:

-Akksit töltsd fel fullra. Utána villamosságszerelőnél nézesd meg terhelővillával.

-Másik akksival nézd meg, hogy ugyanúgy teker e az önindító.

Ha ugyanúgy lomhán, szorul, kefecsere, perselyezés.

2012. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Azért nem lehet mert az új renaultokat és valószínűleg más kocsikat is kiüt ! tapasztalatból tudom (nem saját)
2013. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A rönóhoz nem volt szerencsém de Audi A8, Octavia,, Phaeton, mindet bikáztam már és túlélték.. Nincs abban olyan áram, hogy ártson az autónak.
2013. jan. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!