Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csinálja ezt? Corsa, x14xe

Miért csinálja ezt? Corsa, x14xe

Figyelt kérdés
Opel Corsa B 1.4 16V, X14XE motorral. Menet közben kigyullad a check engine lámpa, majd amikor kinyomom a kuplungot a a motor megáll. Rögtön, gond nélkül indítható újra,a lámpa elalszik és megy tovább gond nélkül. Volt már valakinek hasonló problémája?
2012. dec. 23. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

villogtasd ki a hibát, keress rá google-ba és kész:


motor leáll, váltó üresben, kulcs benne a zárban, majd nyomd be a gázt és a féket egyszerre amennyire tudod

várj pár másodpercet, majd adj gyújtást (nehogy beindítsd :D) aztán villogni fog a check engine,ezeket jegyezd fel

ha 10-et villog akkor 0-át írj a helyére és utána lehet a google-n keresgélni


nem 100% hogy ez jó B Corsánál, de nekem C-nél sikerült így megállapítani pár napja

2012. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Óh.. köszönöm, kipróbálom :)
2012. dec. 23. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Valamelyik forgás jeladód lehet ...

De jó ötlet kivillogni ..

De én úgy tudom a diag csatijában kell 2 pontot összezárni..

2012. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, úgy próbáltuk korábban is, csak nem jegyezte meg a kódot a motor a leállítás után ezért nem jött össze... de most megint kezdi, úgyh megint megpróbáljuk. Köszi!
2012. dec. 23. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:

ugyan ez volt a bajom, nem jegyezte meg, ezért az OBD-s hibakódolvasó se tudott vele mit kezdeni, de a kivillogtatás bejött :)


majd írj, ha sikerült


első voltam

2012. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszoló! Megosztanád velem, hogy hogyan sikerült kivillogtatni??? :)
2012. dec. 24. 09:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah... C Corsa, bocsi már látom h hogy csináltad. Sajna B-nél ez nem működik :/ úgyh szerelő lesz belőle..
2012. dec. 24. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!