Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A régi Opel Astrák miért...

A régi Opel Astrák miért párásodnak ennyire? És mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Volt régi 92-es F astra kombi,iszonyatosan párás volt belül állandóan törölgetni kellett... most van 99-es de annál is ugyan az... fűtés sok időre melegíti úgy fel a kocsit hogy eltűnjön a pára...

2012. dec. 27. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pollen szűrő van? Ha igen, milyen állapotú? Általában a régi elhasználódott pollenszűrök csinálnak ilyet.
2012. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen visszállítod a fűtés kapcsolóját belső keringetésről külső levegőre..

Többet nyoma sem lesz a párának.

2012. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az eddigi válaszolók is mondták: pollenszűrő-csere (esetleg teljes kiiktatás), külső levegőre kapcsolni a szellőzőt. Illetve még egy-két apróság: a szőnyeg lehetőleg ne legyen nagyon vizes (hótól, esővíztől amit behordasz lábon) mert ez is párolog, ha beindul a fűtés. Érdemes megpróbálni, hogy kicsit leereszted az ablakot, 1-2 ujjnyira, hamarabb eltűnik a pára.
2012. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pollenszűrő az volt már cserélve a régibe és egy ismerősöm most cserélte nemrég, de ugyan úgy szar... igen a vizes gumi miatt is lehet, külső rendszer elég rossz bejön minden büdös gázolaj, benzinszag, ablak lehúzás kicsit rásegített ! köszönöm a válaszokat !
2012. dec. 28. 08:18
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező...döntsd már el hogy mi a bajod!

A benzinszag,vagy a párásodás?

2012. dec. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ha aszmás vagyok ? nem tudom hogy vagy vele de nem kellemes szívni a gázolajszagot, amit az előttem haladó zöldkártyás fosok kormolnak.... ilyen esetbe inkább törölgetem, de ha tiszta a levegő akkor persze külső rendszer és letekerem kicsit az ablakot
2012. dec. 28. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

*asztma


Am külsőnél tök felesleges tekergetni az ablakot...

2012. dec. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szabó T válasza:

Sziasztok. Találtam egy lehetséges okot a párára. Csináltam róla egy videot.

https://www.youtube.com/watch?v=x_5nV0jI7OY

2016. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!